MMA PLNajnowszeBez kategoriiJake O’Brien vs. Christian Wellisch na UFC 94

Jake O’Brien vs. Christian Wellisch na UFC 94

28759751.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Po doznaniu dwóch pierwszych porażek w swojej zawodowej karierze, zawodnik wagi ciężkiej Jake O’Brien (10-2) oczekuje powrotu na ścieżkę zwycięstw. Prawdopodobnie zmierzy się z Christianem Wellischem na gali UFC 94.

Źródła bliskie zawodnikowi informują MMAjunkie.com, że kontrakt na pojedynek jest prawie podpisany.

Na gali UFC 94 będziemy mogli również oglądać walkę tytułową wagi półśredniej między mistrzem dywizji do 77 kg (170 lbs) Georges St. Pierrem, który zmierzy się z mistrzem wagi lekkiej BJ Pennem. UFC 94 odbędzie się 31 stycznia w MGM Grand Garden Arena w Las Vegas.


O’Brien, były zapaśnik Purdue University w UFC debiutował na gali UFN 6 wygrywając z Kristofem Midouxem przez TKO. Kolejną walkę w UFC były zawodnik WEC stoczył z Joshem Shockmanem przez jednogłośną decyzje sędziów. Z Heathem Herringiem Jake zwyciężył przez jednogłośną decyzje na gali UFN 8. Pierwszej porażki w historii Jake O’Brien doznał z rąk Andreia Arlovskiego na gali UFC 82. Ostatnią, przegraną walkę O’Brien stoczył z Cainem Velasquezem 19 lipca na UFN 14.

Christian Wellisch w UFC debiutował 26 czerwca 2006 r. na gali UFC 62 przegrywając z Cheick Kongo. Od tego czasu Christian w UFC stoczył trzy walki – dwie zwyciężył (z Anthonym Peroshem i Scottem Junkem) oraz jedną przegrał (z      Shanem Carwinem na gali UFC 84 przez KO). Jego rekord w UFC to 2-2 a w MMA 8-4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis