MMA PLArkadiusz Wrzosek“Jakbym miał dobierać rywala, to bym wybrał jego” – Arkadiusz Wrzosek o debiucie w KSW [WIDEO]

“Jakbym miał dobierać rywala, to bym wybrał jego” – Arkadiusz Wrzosek o debiucie w KSW [WIDEO]

Izu Ugonoh, Artur Szpilka czy Tomasz Sarara – takie pytanie Arkadiusz Wrzosek dostał w programie Oktagon Live w kontekście swojego potencjalnego debiutu w klatce KSW. Wrzosek omówił każdego z tych potencjalnych przeciwników i wybrał tego, z którym wszedłby do klatki w pierwszej kolejności.

Arkadiusz Wrzosek

Arkadiusz Wrzosek to jeden z najbardziej utytułowanych polskich kickbokserów wagi ciężkiej. Polak ma za sobą dwie konfrontacje z legendarnym Badrem Harim, z tym, że druga ich walka zakończyła się skandalem w postaci bójki na trybunach i została przedwcześnie przerwana.

Pisaliśmy o tym między innymi TUTAJ -> Organizacja Glory wydaje oświadczenie po walce Wrzosek-Hari II: Na prośbę policji, przerwaliśmy galę!

Arkadiusz Wrzosek o debiucie w KSW

Teraz Wrzosek zaczyna skłaniać się ku walkom w MMA i jest jednym z zawodników, którym mocno interesuje się polski gigant – organizacja KSW.

Sam zawodnik w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym wypowiedział się o innych przedstawicielach kickboxingu i boksu, którzy aktualnie są związani kontraktem z KSW i wskazał tego zawodnika, z którym zmierzyłby się w pierwszej kolejności.

Kogo wybrał z trójki: Izu Ugonoh – Artur Szpilka – Tomasz Sarara?

“Nie to, że coś mu ujmuję, ale jakbym miał dobierać sobie rywala tak sam dla siebie, to dzisiaj bym wybrał Artura. Z uwagi na to, że nie wierzę, że w tak krótkim czasie by się przygotował dobrze do kogoś – nie mówię już o walce MMA – stójkowego, kto ogarnia to trochę bardziej. Największym minusem Arutra jest to, że boks ma najmniej wspólnego z MMA spośród wszystkich sportów walki.”

Zobacz także:

Były mistrz Glory i pogromca mistrza UFC rywalem Radka Paczuskiego na KSW 70

Podczas gali KSW 70 dojdzie do zderzenia dwóch znakomitych specjalistów od sportów uderzanych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie MMA. W boju tym jeden z najlepszych polskich kickboxerów, Radosław Paczuski (3-0, 2 KO), zmierzy się z byłym mistrzem organizacji Glory i zawodnikiem Levels Fight League, Jasonem Wilnisem (2-0, 1 KO). Pojedynek, do którego dojdzie 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie, odbędzie się w kategorii średniej.

PFL 2022 #2 – wyniki i najlepsze akcje. Nokauty w wadze ciężkiej [WIDEO]

Za nami druga gala nowego sezonu organizacji PFL, która odbyła się w Arlington w Teksasie. Rywalizację rozpoczęli zawodnicy kategorii ciężkiej i piórkowej. Nokauty oglądaliśmy jednak jedynie w pojedynkach dywizji królewskiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis