MMA PLCiekawostki“Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” będzie dostępny na Netflixie

“Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” będzie dostępny na Netflixie

“Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa.”, czyli drugi film w Macieja Kawulskiego będzie dostępny na Netflixie. Użytkownicy popularnego serwisu streamingowego będą mogli obejrzeć film właściciela Federacji KSW już na początku czerwca.

W kinowej dystrybucji obrazu Macieja Kawulskiego przeszkodziła światowa pandemia koronawirusa. Dlatego właśnie film został szybko sprzedany Netflixowi i już niedługo będzie można go obejrzeć.

“Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” będzie dostępny na Netflixie

Film “Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” będzie można oglądać na Netflixie od 2 czerwca.

Drugie działo w filmografii Macieja Kawulskiego trafiło na ekrany polskich kin 3 stycznia. Obraz ten zanotował świetny wynik w weekend otwarcia, gdzie obejrzało go 400 tysięcy widzów.

Kawulski w roli reżysera zadebiutował na początku 2019 roku filmem „Underdog”. Fabuła produkcji została oparta o dość klasyczną historię upadku i powrotu poważanego zawodnika sportów walki. Historia, choć miała swoje dziury, nie była najgorsza, a film bronił się znanymi aktorami i niektórymi zaskoczeniami w fabule. Finalnie, jak na debiut, mogło być zdecydowanie gorzej.

„Jak zostałem gangsterem” to jednak inny kaliber, szczególnie zważywszy na większą wartość historii. Paradoksalnie nie pomagała reklama, dająca jasno do zrozumienia, że zekranizowana historia jest prawdziwa, wydarzenia pokazane w filmie rzeczywiście miały miejsce, a cały film to realny obraz polskiej mafii. Ryzyko poniesienia klęski było zatem nieporównywalnie większe…

Zobacz także:

Drugi film Macieja Kawulskiego święci sukces: Prawie codziennie wypełniamy taki Stadion Narodowy, a niekiedy nawet dwa.

„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, czyli drugi film w karierze reżyserskiej współwłaściciela Federacji KSW Macieja Kawulskiego święci ogromny sukces komercyjny! Kawulski właśnie porównał oglądalność jego filmu do widowni, jaką zgromadziła największa gala KSW w historii, która odbyła się na Stadionie Narodowym.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA

W ten weekend gale UFC i Babilon MMA. Informacje o transmisji i rozpiski znajdziecie TUTAJ.

Anderson Silva rzucił wyzwanie McGregorowi. Irlandczyk zaakceptował!

Conor McGregor (22-4) wywołał ostatnio dyskusję na temat najlepszego zawodnika w historii MMA. Niespodziewanie Irlandczyk sprokurował przy okazji niezwykły pojedynek!