MMA PLAkop SzostakHejter Akopa Szostaka po trzyrundowej wojnie przegrywa w swoim debiucie w MMA! [WIDEO]

Hejter Akopa Szostaka po trzyrundowej wojnie przegrywa w swoim debiucie w MMA! [WIDEO]

Foto: SportyWalki.org YouTube

Dariusz Sierhej znany szerzej jako “hejter Akopa” zaliczył debiut w MMA. Zmierzył się on z Arkadiuszem Tańculą podczas gali Silesian MMA Challenge 2. Wydarzenie odbyło się w Mysłowicach, a rolę komentatora wcielił się Artur “Kornik” Sowiński.

Przypominając, jakiś czas temu Akop Szostak na instagramie upublicznił nagranie, w którym wyzwał do walki hejtera. Nękający Szostaka chłopak z internetu przyjął zaproszenie na sparing i pokazać mu, że prawdziwe życie nie jest takie samo jak w social mediach. Jak zakończyła się tamta historia? Zobaczcie:

To nie wszystko. Po sparingu, ów hejter nagrał filmik, w którym pokazał twarz oraz pochwalił się, że ma charakter. Szostak skomentował to nagranie w sceptyczny sposób. Na poniższym wideo można również zobaczyć sparing z lepszej perspektywy.

Dobra, już przypomnieliśmy całą historię – skąd się wziął hejter Akopa. Teraz możemy przejść do jego pierwszej oficjalnej walki.

Dariusz Serhej na gali Silesian MMA Challenge 2 skrzyżował rękawice z Arkadiuszem Tańculą. “Hejter Akopa” poradził sobie w walce na pewno lepiej niż z zawodnikiem KSW. Jakim wynikiem zakończył się pojedynek? Nie ma co spojlerować, trzeba po prostu pooglądać. Za mikrofonem zasiadł Artur “Kornik” Sowiński, który przez całe starcie wypowiadał się lekko szydzącym głosem. (Transmisję z walki przeprowadził kanał sportywalki.org)

Jak można było zauważyć, Sierhej nie będzie miło wspominał tej walki, ponieważ uległ rywalowi jednogłośnie na punkty.