MMA PLKSWJak trenować, to z najlepszymi! Robert Ruchała i Mateusz Gamrot na jednej sali w Czerwonym Smoku

Jak trenować, to z najlepszymi! Robert Ruchała i Mateusz Gamrot na jednej sali w Czerwonym Smoku

Aspirujący do miana nowej gwiazdy KSW Robert Ruchała postawił na treningi z najlepszymi! 23-latek przebywa obecnie w Poznaniu, gdzie w Czerwonym Smoku jego sparingpartnerami są m.in. Mateusz Gamrot i Borys Mańkowski.

Ruchała do Poznania wybrał się na dwutygodniowe przygotowania przed swoją najbliższą walką w klatce KSW. O jej szczegółach dowiecie się już niebawem.

Jak trenować, to z najlepszymi! Robert Ruchała i Mateusz Gamrot na jednej sali w Czerwonym Smoku

Tam, Ruchała trenuje na jednej sali między innymi z zawodnikiem UFC Mateuszem Gamrotem. “Gamer” zaczął swój okres przygotowawczy do starcia z Jeremym Stephensem, do której dojdzie już 17 lipca na gali UFC w Las Vegas. Polak swoje przygotowania będzie kontynuował w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w American Top Team, gdzie niebawem się wybiera.

Robert Ruchała w mediach społecznościowych pochwalił się kilkoma migawkami z treningów z Mateuszem Gamrotem, Borysem Mańkowskim, Krzysztofem Klaczkiem i Łukaszem Rajewskim:

Bojowe towarzystwo! ☠️👌🏻❗️–Mateusz GamrotŁukasz "Raju" RajewskiKrzysztof Klaczek

Posted by Robert Ruchała on Monday, May 17, 2021

Boksik z rana jak śmietana! Dzięki Borys Mańkowski za dobre rundki! 🥊🥤

Posted by Robert Ruchała on Wednesday, May 19, 2021

Robert Ruchała ma za sobą dwie efektownie zakończone walki stoczone w klatce KSW. W swoim debiucie na KSW 56 poddał w pierwszej rundzie Michała Domina (było to poddanie balachą na sekundę przed końcem rundy), a na KSW 58 ponownie przez poddanie balachą rozprawił się w trzeciej rundzie z Danielem Bazantem.

Zobacz także:

MMA VIP: Propozycja już wysłana! ”Zweryfikujemy czy groźny jest tylko na zdjęciu”! Dojdzie do walki?

Jest oficjalna propozycja walki dla Jacka Murańskiego! O złożeniu oferty poinformował dzisiaj Marcin Najman poprzez swoje media społecznościowe.

Andrzej Kostyra o walce Don Kasjo-Parke: Stawiałem na Kasjo i on w moim odczuciu wygrał! A jak wy punktowaliście?

Andrzej Kostyra szanowany komentator bokserski oraz dziennikarz miał szansę na spokojnie zobaczyć walkę wieczoru FAME MMA 10. Zdanie Andrzeja zwycięzcą w tym starciu powinien zostać Kasjusz Życiński.

Babilon MMA 22 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w sobotni wieczór odbędzie się gala Babilon MMA 22. Wydarzenie transmitowane będzie na antenach Polsatu.