MMA PLUFCJak to wygląda! EA Sports UFC 5 na pierwszych ujęciach!

Jak to wygląda! EA Sports UFC 5 na pierwszych ujęciach!

Electronic Arts oficjalnie zaprezentowało EA Sports UFC 5. Gra już 26 października trafi na konsolę nowej generacji.Twórcy zapewniają, że wprowadzili szereg zmian, które znacząco wypłyną na rozgrywkę.

UFC 5 trailer
Foto: Ea Sports UFC

Długo musieliśmy czekać na jakiekolwiek informacje dotyczące nowej odsłony bijatyki dla miłośników MMA – ale w końcu się doczekaliśmy. EA na dobre wystartowało z promocją i dzisiaj otrzymaliśmy pierwszy trailer.

As real as it gets

No i wylądował – trailer EA UFC 5. Materiał został stworzony na silniku gry, czyli Frostbite. Graficznie nowa produkcja wygląda obłędnie, światło oraz modele zawodników są dopieszczone, jak nigdy. Do gry powróciły łokcie w parterze, dodano przerwania lekarza oraz kompletnie nowy system obrażeń. Niestety, nie zobaczyliśmy rzeczywistego gameplay’u – ten ma pojawić się wkrótce.

Wyruszyła również przedsprzedaż. Kupując grę przed premiera, zagramy 3 dni wcześniej, a także otrzymamy dostęp do postaci Mike’a Tysona, Muhammada Aliego i Fedora Emalienenko.

ZOBACZ TAKŻE: To może być hit! Balboa zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC w GROMDZIE?

Muszę przyznać, że nowa gra Electronic Arts wygląda obiecująco i osobiście nie mogę się doczekać, kiedy zasiądę przed telewizorem. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis