MMA PLKSWJak on robi wagę? “Dawid vs Goliat” na KSW 86 we Wrocławiu [WIDEO]

Jak on robi wagę? “Dawid vs Goliat” na KSW 86 we Wrocławiu [WIDEO]

Wielu kibiców oglądających jego poczynania zastanawia się – jak on w ogóle robi wagę! Dawid Śmiełowski już dzisiaj ponownie wystąpi w klatce Federacji KSW w walce z kategorii “Dawid vs Goliat”. Pojedynek z jego udziałem już dzisiaj na gali KSW 86 we Wrocławiu!

KSW 86 we Wrocławiu

Śmiełowski, który jest niepokonany w zawodowych startach skrzyżuje rękawice z Lom-Alim Eskievem. Pojedynek ten odbędzie się w limicie kategorii piórkowej, a zwycięzca tego starcia może znaleźć się blisko walki o pas mistrzowski tej dywizji, który aktualnie posiada fenomenalny Francuz Salahdine Parnasse.

“Dawid vs Goliat” na KSW 86 we Wrocławiu

Wczoraj natomiast odbyła się ceremonia ważenia przed dzisiejszą imprezą. Na wadze kibicom zaprezentowali się między innymi Eskiev i wspomniany Śmiełowski.

Od razu widać było ogromną różnicę warunków fizycznych na korzyść dużo wyższego Dawida Śmiełowskiego.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Walka Eskiev vs Śmiełowski będzie trzecią najważniejszą walką dzisiejszej gali. Main eventem wydarzenia będzie za to pojedynek o pas mistrzowski wagi koguciej, o który zmierzą się Jakub Wikłacz i Sebastian Przybysz. Będzie to już czwarta rywalizacja tej dwójki. Do tej pory bilans walk wynosi 2-1 na korzyść Wikłacza, ale każdy z tych minionych pojedynków przyniósł fanom ogrom emocji.

Tak samo z pewnością będzie i dzisiaj.

Co-main eventem całego wydarzenia będzie z kolei walka wrocławianina – Michała Michalskiego, który skrzyżuje rękawice z Dominikiem Humburgerem. Dla zawodnika o pseudonimie “Cukier” będzie to bardzo ważna walka, bowiem sklasyfikuje czy zawodnik ten nadaje się do szerokiej czołówki kategorii średniej w Polsce.

Z naszej strony zapraszamy na relację z gali KSW 86, którą wieczorem będziemy przeprowadzać na łamach portalu MMA.PL. Będziecie z nami? Startujemy już dzisiaj od godz. 19:00. Transmisja gali dostępna będzie na platformie Viaplay oraz na KSWTV.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis