MMA PLKSWJak oglądać KSW 60 w Internecie?

Jak oglądać KSW 60 w Internecie?

Foto: KSW

Już 24 kwietnia odejdzie się kolejna organizacja Federacji KSW. W rozpisce znalazły się dwa pojedynki mistrzowskie i kilka innych interesujących zestawień.

Walka wieczoru będzie rewanżowym starciem dwóch mistrzów najcięższych kategorii wagowych. Dwa lata temu Phil de Fries (19-6, 1 N/C) dość zdecydowanie pokonał Tomasza Narkuna (18-3) na punkty. Czy tym razem “Żyrafa” znajdzie sposób na Anglika?

Pasa kategorii lekkiej po raz pierwszy bronić będzie Marian Ziółkowski (22-8-1, 1 N/C). Przeciwnikiem “Golden Boya” będzie zaś Maciej Kazieczko (7-1), który na “title shota” zapracował czterema kolejnymi zwycięstwami.

Kolejną walkę w okrągłej klatce KSW stoczy były pięściarz Izu Ugonoh (1-0). Bardzo ciekawie zapowiadają się też m.in. starcia Michała Sobiecha (4-0) z Patrykiem Kaczmarczykiem (6-0) czy Jakuba Wikłacza (10-3-1) z Patrykiem Surdynem (5-1).

Ponadto w rozpisce znaleźli się m.in. Karolina Wójcik (7-2), Kacper Koziorzębski (7-3) czy debiutujący w KSW autor jednego z najszybszych nokautów w polskim MMA – Adrian Dudek (5-1). Łącznie na karcie walk znalazło się dziewięć pojedynków.

Jak oglądać KSW 60 w Internecie?

Galę KSW 60 będzie można oglądać na platformie KSWTV.com. Cena subskrypcji wynosi 40 zł.

WYKUP LEGALNY DOSTĘP TUTAJ

Dzięki platformie KSWTV uzyskasz dostęp do materiałów najwyższej jakości. Gdziekolwiek się znajdziesz będziesz miał możliwość oglądania walk Live oraz VoD w jakości Full HD. Dzięki funkcji Timeshift program nadawany na żywo możesz wstrzymać, przewinąć w tył oraz w przód. Ponadto gala będzie dostępna w serwisie przez 72 godziny od momentu zakończenia wydarzenia wydarzenia. Daje to możliwość ponownego obejrzenia i przesunięcia do interesującego nas momentu. Na KSWTV.com możemy również wybrać wersję językową komentarza – polską lub angielską.

Z platformy KSWTV można także skorzystać także w oficjalnej aplikacji KSW dostępnej na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.

Galę KSW 60 na żywo i w Full HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą, przelewem BLIK-iem lub płatnościami Apple.

Wykup dostęp w Ipla.

WAŻNE!

Jeśli mieszkasz za granicą polecamy skorzystanie z serwisu KSWTV. Umożliwia on oglądanie wydarzenia na całym świecie, niezależnie od miejsca, w którym znajduje się widz. Transmisja w ipla.tv  jest natomiast dostępna wyłącznie dla użytkowników z terytorium Polski.

Rozpiska gali KSW 60

Początek: 24 kwietnia (sobota), godz. 20:00

120,2 kg: Phil de Fries (19-6, 1 N/C) vs. Tomasz Narkun (18-3) – o pas wagi ciężkiej
70,3 kg: Marian Ziółkowski (22-8-1, 1 N/C) vs. Maciej Kazieczko (7-1) – o pas wagi lekkiej
120,2 kg: Izu Ugonoh (1-0) vs. Marek Samociuk (2-1)
65,8 kg: Michał Sobiech (4-0) vs. Patryk Kaczmarczyk (6-0)
83,9 kg: Aleksandar Ilić (12-4) vs. Adrian Dudek (5-1)
65,8 kg: Krzysztof Klaczek (12-6) vs. Vojto Barborik (12-1)
52,2 kg: Aleksandra Rola (3-1) vs. Karolina Wójcik (7-2)
80 kg: Kacper Koziorzębski (7-3) vs. Ion Surdu (10-3)
61,2 kg: Jakub Wikłacz (10-3-1) vs. Patryk Surdyn (5-1)

Zobacz także:

Miał walczyć z Izu w KSW, a ostatecznie podpisał kontrakt z One Championship! Jeszcze nie zadebiutował, a już zakończył współpracę?

Mamy spore zaskoczenie! Thomas Narmo (4-0) w najbliższą sobotę miał zawalczyć na KSW 60 z Izu Ugonohem (1-0). Norweg doznał kontuzji, a teraz dowiadujemy się, że podpisał kontrakt z organizacją One Championship.

Telewizja TVP Sport publikuje przegraną… Don Kasjo w boksie! Widzieliście?

Telewizja Polska opublikowała na swoim kanale TVP Sport przegraną walkę Don Kasjo z Kazachem – Adylbekiem Niyazimbetowem. Walka odbyła się na gali World Series Boxing.