MMA PLKSWJak oglądać KSW 59 w Internecie?

Jak oglądać KSW 59 w Internecie?

Foto: KSW

Już w sobotę 20 marca kolejna gala Federacji KSW. Co największa polska organizacja MMA przygotowała dla fanów tym razem?

W walce wieczoru do okrągłej klatki KSW powróci Mariusz Pudzianowski (13-7, 1 N/C). Jego przeciwnikiem będzie zaś “Bombardier” czyli mierzący ponad 2 metry wzrostu i ważący około 140 kg Serigne Ousmane Dia (2-0). Pojedynek zaplanowano w tzw. kategorii Open.

Czeka nas również walka mistrzowska. Czempion wagi koguciej Antun Račić (25-8-1) ponownie zmierzy się z Sebastianem Przybyszem (7-2). Od czasu porażki w pierwszej walce Polak wygrał trzy kolejne pojedynki i jest gotowy na odebranie pasa Chorwatowi.

Ponownie zobaczymy również Damiana Janikowskiego (5-3). Medalista olimpijski w zapasach z Londynu podejmie zawodnika z doświadczeniem w takich organizacjach jak Bellator MMA czy Cage Warriors, czyli Jasona Radcliffe’a (16-7).

Debiut w polskiej organizacji zaliczy też zawodnik, który jeszcze w zeszłym roku walczył dla UFC. Darko Stosicia (13-4) w KSW przywita Michał Włodarek (8-2).

Ważnym pojedynkiem dla układu sił w kategorii półśredniej będzie z pewnością starcie Krystiana Kaszubowskiego (9-1) z Michałem Pietrzakiem (9-4).

Ponadto w klatce pojawią się też m.in. bracia Rajewscy a debiut w KSW zaliczy także jeden z uczestników programu “Tylko Jeden” – Adrian Bartosiński (9-0).

Łącznie podczas gali zaplanowano 9 pojedynków. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

Jak oglądać KSW 59 w Internecie?

Galę KSW 59 będzie można oglądać na platformie KSWTV.com. Cena subskrypcji wynosi 40 zł.

WYKUP LEGALNY DOSTĘP TUTAJ

Dzięki platformie KSWTV uzyskasz dostęp do materiałów najwyższej jakości. Gdziekolwiek się znajdziesz będziesz miał możliwość oglądania walk Live oraz VoD w jakości Full HD. Dzięki funkcji Timeshift program nadawany na żywo możesz wstrzymać, przewinąć w tył oraz w przód. Ponadto gala będzie dostępna w serwisie przez 72 godziny od momentu zakończenia wydarzenia wydarzenia. Daje to możliwość ponownego obejrzenia i przesunięcia do interesującego nas momentu. Na KSWTV.com możemy również wybrać wersję językową komentarza – polską lub angielską.

Z platformy KSWTV można także skorzystać także w oficjalnej aplikacji KSW dostępnej na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.

Galę KSW 59 na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą, przelewem BLIK-iem lub płatnościami Apple.

Wykup dostęp w Ipla.

WAŻNE!

Jeśli mieszkasz za granicą polecamy skorzystanie z serwisu KSWTV. Umożliwia on oglądanie wydarzenia na całym świecie, niezależnie od miejsca, w którym znajduje się widz. Transmisja w ipla.tv  jest natomiast dostępna wyłącznie dla użytkowników z terytorium Polski.

Rozpiska gali KSW 59

Początek: 20 marca (sobota), godz. 20:00

+120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (13-7, 1 N/C) vs. “Bombardier” Serigne Ousmane Dia (2-0)
61,2 kg: Antun Račić (25-8-1) vs. Sebastian Przybysz (7-2) – o pas wagi koguciej
83,9 kg: Damian Janikowski (5-3) vs Jason Radcliffe (16-7)
120,2 kg: Michał Włodarek (8-2) vs. Darko Stošić (13-4)
77,1 kg: Krystian Kaszubowski (9-1) vs. Michał Pietrzak (9-4)
70,3 kg: Łukasz Rajewski (10-6, 1 N/C) vs. Konrad Dyrschka (11-1, 1 N/C)
77,1 kg: Adrian Bartosiński (9-0) vs. Lionel Padilla (8-1)
70,3 kg: Sebastian Rajewski (9-6) vs. Savo Lazić (10-5)
65,8 kg: Cyprian Wieczorek (0-0) vs Patryk Likus (0-0)