MMA PLKSWJak oglądać KSW 57 w Internecie?

Jak oglądać KSW 57 w Internecie?

Foto: KSW

19 grudnia czeka nas ostatnia gala Federacji KSW w tym roku. Rozpiska KSW 57 prezentuje się naprawdę wyśmienicie. Przygotowano aż trzy pojedynki mistrzowskie a poza tym kilka bardzo ciekawych starć.

W walce wieczoru Phil de Fries (18-6, 1 N/C) będzie bronił pasa wagi ciężkiej już po raz czwarty. Tym razem tytuł spróbuje odebrać mu Michał “Masakra” Kita (20-11-1).

Wyłoniony zostanie także nowy mistrz kategorii lekkiej. Zostanie nim Roman Szymański (13-5) lub Marian Ziółkowski (21-8-1, 1 N/C). Panowie walczyli ze sobą kilka lat temu, kiedy w to w stawce był pas FEN. Wtedy lepszy okazał się Szymański. Czy tym razem będzie inaczej?

Na gali zobaczymy także starcie byłych mistrzów. Były czempion kategorii piórkowej Artur Sowiński (21-11, 2 N/C) zmierzy się z byłym mistrzem wagi półśredniej Borysem Mańkowskim (21-8-1). Zawodnicy spotkają się “w połowie drogi” tj. w limicie kategorii lekkiej.

Trzeci pojedynek mistrzowski będzie miał miejsce w kategorii koguciej. Antun Račić (24-8-1) w pierwszej obronie pasa przywita w KSW młodego Brazylijczyka Bruno Augusto dos Santosa (9-1).

Niezwykle interesująco zapowiada się też starcie, którego może wyłonić pretendenta w wadze średniej. Niepokonany Cezary Kęsik (12-0) będzie przeciwnikiem finalisty turnieju PFL Abusa Magomedova (23-4-1).

Ponadto kolejny występ w klatce KSW zaliczy Tomasz Drwal (22-5-1), a jego rywalem będzie długo czekający na debiut w polskiej organizacji Patrick Kincl (22-9, 1 N/C).

Znakomity rok spróbuje podkreślić kolejnym zwycięstwem Kacper Koziorzębski (7-2). Tym razem zmierzy się on z finalistą programu “Tylko Jeden” Marcinem Krakowiakiem (9-3).

Całą galę otworzy zaś Albert Odzimkowski (11-4), który podejmie mającego za sobą piłkarską przeszłość mistrza GMC Christiana Eckerlina (12-5).

Jak oglądać KSW 57 w Internecie?

Galę KSW 57 będzie można oglądać na platformie KSWTV.com. Cena subskrypcji wynosi 40 zł.

WYKUP LEGALNY DOSTĘP TUTAJ

Dzięki platformie KSWTV uzyskasz dostęp do materiałów najwyższej jakości. Gdziekolwiek się znajdziesz będziesz miał możliwość oglądania walk Live oraz VoD w jakości Full HD. Dzięki funkcji Timeshift program nadawany na żywo możesz wstrzymać, przewinąć w tył oraz w przód. Ponadto gala będzie dostępna w serwisie przez 72 godziny od momentu zakończenia wydarzenia wydarzenia. Daje to możliwość ponownego obejrzenia i przesunięcia do interesującego nas momentu. Na KSWTV.com możemy również wybrać wersję językową komentarza – polską lub angielską.

Z platformy KSWTV można także skorzystać także w oficjalnej aplikacji KSW dostępnej na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.

Galę KSW 57, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Wykup dostęp w Ipla.

WAŻNE!

Jeśli mieszkasz za granicą polecamy skorzystanie z serwisu KSWTV. Umożliwia on oglądanie wydarzenia na całym świecie, niezależnie od miejsca, w którym znajduje się widz. Transmisja w ipla.tv  jest natomiast dostępna wyłącznie dla użytkowników z terytorium Polski.

Rozpiska gali KSW 57

Początek: 19 grudnia (sobota), godz. 20:00

120,2 kg: Phil de Fries (18-6, 1 N/C) vs. Michał Kita (20-11-1) – o pas wagi ciężkiej
70,3 kg: Roman Szymański (13-5) vs. Marian Ziółkowski (21-8-1, 1 N/C) – o pas wagi lekkiej
70,3 kg: Artur Sowiński (21-11, 2 N/C) vs. Borys Mańkowski (21-8-1)
61,2 kg: Antun Račić (24-8-1) vs. Bruno Augusto dos Santos (9-1) – o pas wagi koguciej
83,9 kg: Cezary Kęsik (12-0) vs. Abus Magomedov (23-4-1)
83,9 kg: Tomasz Drwal (22-5-1) vs. Patrik Kincl (22-9, 1 N/C)
80 kg: Kacper Koziorzębski (7-2) vs. Marcin Krakowiak (9-3)
77,1 kg: Albert Odzimkowski (11-4) vs. Christian Eckerlin (12-5)

Zobacz także:

Ronaldo zdradza zamiłowanie do dyscypliny sportu! Zaskoczeni?

Ronaldo zdradza zamiłowanie do dyscypliny sportu. Co ciekawe nie chodzi tutaj o piłkę nożną

Błachowicz ma syna! Pójdzie w ślady Taty?

Gratulacje! Jan Błachowicz doczekał się! Mistrz UFC ma syna i jest bardzo szczęśliwy