MMA PLKSWJak oglądać KSW 56 w Internecie?

Jak oglądać KSW 56 w Internecie?

Foto: KSW

Już 14 listopada odbędzie się gala KSW 56. Największa polska organizacja MMA tradycyjnie przygotowała kilka ciekawych pojedynków.

W walce wieczoru Michał Materla (29-7) przywita w wadze średniej aktualnego czempiona kategorii półśredniej Roberta Soldicia (17-3).

Pasa kategorii półciężkiej bronić będzie natomiast Tomasz Narkun (17-3). Rywal “Żyrafy” to niepokonany Chorwat Ivan Erslan (9-0, 1 N/C).

Do klatki powróci Karolina Owczarz (3-0), która tym razem podejmie Justynę Habę (2-1).

Interesująco zapowiada się też występ byłego podwójnego mistrza FEN-u Andrzeja Grzebyka (17-3). Spróbuje on swych sił z doświadczonym na światowych arenach Litwinem Mariusem Žaromskisem (22-9, 1 N/C).

W klatce KSW w końcu zadebiutować ma jedno z odkryć zeszłego roku Mateusz Legierski (6-0).

Na kolejny efektowny występ liczy też z pewnością Sebastian Rajewski (9-5).

Jak oglądać KSW 56 w Internecie?

Galę KSW 56 będzie można oglądać na platformie KSWTV.com. Cena subskrypcji wynosi 40 zł.

WYKUP LEGALNY DOSTĘP TUTAJ

Dzięki platformie KSWTV uzyskasz dostęp do materiałów najwyższej jakości. Gdziekolwiek się znajdziesz będziesz miał możliwość oglądania walk Live oraz VoD w jakości Full HD. Dzięki funkcji Timeshift program nadawany na żywo możesz wstrzymać, przewinąć w tył oraz w przód. Ponadto gala będzie dostępna w serwisie przez 3 dni od momentu rozpoczęcia wydarzenia. Daje to możliwość ponownego obejrzenia i przesunięcia do interesującego nas momentu. Na KSWTV.com możemy również wybrać wersję językową komentarza – polską lub angielską.

Z platformy KSWTV można także skorzystać także w oficjalnej aplikacji KSW dostępnej na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.

Galę KSW 56, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Wykup dostęp w Ipla.

WAŻNE!

Jeśli mieszkasz za granicą polecamy skorzystanie z serwisu KSWTV. Umożliwia on oglądanie wydarzenia na całym świecie, niezależnie od miejsca, w którym znajduje się widz. Transmisja w ipla.tv  jest natomiast dostępna wyłącznie dla użytkowników z terytorium Polski.

Rozpiska gali KSW 56

Początek: 14 listopada (sobota), godz. 20:00

83,9 kg: Michał Materla (29-7) vs. Robert Soldić (17-3)
93 kg: Tomasz Narkun (17-3) vs. Ivan Erslan (9-0, 1 N/C) – o pas wagi półciężkiej
56,7 kg: Karolina Owczarz (3-0) vs. Justyna Haba (2-1)
77,1 kg: Andrzej Grzebyk (17-3) vs. Marius Žaromskis (22-9, 1 N/C)
73 kg: Mateusz Legierski (6-0) vs. Francisco Barrio (7-1)
68 kg: Sebastian Rajewski (9-5) vs. Filip Pejić (14-4-2)
65,8 kg: Daniel Torres (10-4, 1 N/C) vs. Max Coga (22-6-1)
65,8 kg: Robert Ruchała (3-0) vs. Michał Domin (3-1)

Zobacz także:

Rafael dos Anjos ma rywala! Srogie zastępstwo za kontuzjowanego Makhacheva!

Stało się! Rafael dos Anjos ma rywala! Brazylijczyk ostatecznie wystąpi w sobotę na gali UFC on ESPN+ 41 w Las Vegas. Jego przeciwnikiem będzie niebezpieczny Paul Felder.

Kamil Oniszczuk ponownie w ACA. Z kim zawalczy?

Debiut Oniszczuka w organizacji ACA nie należał do udanych. Dostatnie on jednak kolejną szansę, na gali w Polsce.