MMA PLKSWJak oglądać KSW 54 w Internecie?

Jak oglądać KSW 54 w Internecie?

Foto: KSW
Foto: KSW

Już 29 sierpnia odbędzie się gala KSW 54. Rozpiska tego wydarzenia zapowiada wielkie emocje. Jak oglądać tę galę w Internecie?

Walka wieczoru będzie starciem o pas kategorii lekkiej. Mateusz Gamrot (16-0, 1 N/C) w swojej ostatniej walce w kontrakcie zmierzy się z Marianem Ziółkowskim (21-7-1, 1 N/C). “Golden Boy” wszedł do tej walki w charakterze zastępstwa.

W formule MMA w końcu zadebiutuje Izu Ugonoh (0-0). Rywalem byłego pięściarza będzie niedoszły przeciwnik “Pudziana”, czyli Quentin Domingos (5-1).

Po ekspresowym nokaucie do klatki szybko wraca Michał Andryszak (21-8, 1 N/C). Tym razem “Longera’ czeka rewanżowy pojedynek z Michałem Kitą (19-11-1).

Interesująco zapowiada się także starcie Maciej Kazieczki (6-1) z Marianem Ziółkowskim (21-7). Niewykluczone, że zwycięzca w kolejnym pojedynku zawalczy już o mistrzowski pas.

Ponadto w rozpisce znalazł się też pojedynek debiutantów w KSW, czyli Adama Niedźwiedzia (7-3) i Kacpra Koziorzębskiego (6-2). Tego samego wieczoru w klatce zobaczymy również braci Rajewskich.

Jak oglądać KSW 54 w Internecie?

Galę KSW 54 będzie można oglądać na platformie KSWTV.com. Cena subskrypcji wynosi 29 zł.

WYKUP LEGALNY DOSTĘP TUTAJ

Dzięki platformie KSWTV uzyskasz dostęp do materiałów najwyższej jakości. Gdziekolwiek się znajdziesz będziesz miał możliwość oglądania walk Live oraz VoD w jakości Full HD. Transmisja przez KSWTV.com daje również dostęp do innych kamer umiejscowionych na backstage’u oraz w pokoju Ring Girls. Dzięki funkcji Timeshift program nadawany na żywo możesz wstrzymać, przewinąć w tył oraz w przód. Ponadto gala będzie dostępna w serwisie przez 3 dni od momentu rozpoczęcia wydarzenia. Daje to możliwość ponownego obejrzenia i przesunięcia do interesującego nas momentu. Na KSWTV.com możemy również wybrać wersję językową komentarza – polską lub angielską.

Z platformy KSWTV można także skorzystać także w oficjalnej aplikacji KSW dostępnej na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.

Galę KSW 54, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 29 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Wykup dostęp w Ipla.

WAŻNE!

Jeśli mieszkasz za granicą polecamy skorzystanie z serwisu KSWTV. Umożliwia on oglądanie wydarzenia na całym świecie, niezależnie od miejsca, w którym znajduje się widz. Transmisja w ipla.tv  jest natomiast dostępna wyłącznie dla użytkowników z terytorium Polski.

Rozpiska gali KSW 54:

Początek godz. 20:00

70,3 kg: Mateusz Gamrot (16-0, 1N/C) vs. Marian Ziółkowski (21-7-1, 1 N/C) – o pas wagi lekkiej
120,2 kg: Izu Ugonoh (0-0) vs. Quentin Domingos (5-1)
120,2 kg: Michał Andryszak (21-8, 1 N/C) vs. Michał Kita (19-11-1)
70,3 kg: Maciej Kazieczko (6-1) vs. Karlo Caput (8-1)
61,2 kg: Paweł Polityło (4-2) vs. Bogdan Barbu (16-11)
70,3 kg: Łukasz Rajewski (9-6, 1 N/C) vs. Bartłomiej Kopera (9-5)
77,1 kg: Adam Niedźwiedź (7-3) vs. Kacper Koziorzębski (6-2)
70,3 kg: Sebastian Rajewski (8-5) vs. Armen Stepanyan (6-3)

Zobacz także:

Piękny gest zawodnika FAME MMA! Jak widać można?

”Stifler” może pochwalić się pięknym gestem. Damian Zduńczyk zadebiutuje już piątego września

Jan Błachowicz przed walką o pas mistrzowski! Jak typujecie?

Polak już pod koniec września stanie przed wielką szansą. Zobaczcie co powiedział ”Cieszyński Książę” w rozmowie z naszym portalem