MMA PLKSWJak oglądać KSW 53 w Internecie?

Jak oglądać KSW 53 w Internecie?

Foto: KSW

Już 11 lipca odbędzie się gala KSW 53. Tym razem przygotowano bardzo ciekawą rozpiskę, opartą głównie na zawodnikach z Polski.

Walka wieczoru miała być będzie pojedynkiem unifikacyjnym w kategorii lekkiej, lecz przez problemy na ważeniu utraciła status mistrzowski. Obecny mistrz Mateusz Gamrot (15-0, 1 N/C)już po raz trzeci w karierze zawalczy z Normanem Parke (28-6-1, 1 N/C).

Bardzo ciekawie zapowiada się także co-main event, w którym zmierzą się Borys Mańkowski (20-8-1) i Marcin Wrzosek (14-6). Obaj zawodnicy podgrzewają bowiem atmosferę przed tą walką.

Po pięciu latach do klatki KSW powróci również Tomasz Drwal (21-5-1), czyli pierwszy Polak w UFC.

Interesująco może być również w starciu debiutantów w KSW, którzy wcześniej zdobywali mistrzowskie pasy w mniejszych polskich organizacjach – Andrzej Grzebyk (16-3) vs. Tomasz Jakubiec (10-2).

Ponadto w klatce zobaczymy m.in. Romana Szymańskiego (12-5), Artura Sowińskiego (20-11, 2 N/C) czy Michała Pietrzaka (8-4). W KSW swój debiut zaliczy także były sparingpartner Joanny Jędrzejczyk, Jakub Wikłacz (10-2-1).

Jak oglądać KSW 53 w Internecie?

Galę KSW 53 będzie można oglądać na platformie KSWTV.com

WYKUP LEGALNY DOSTĘP TUTAJ

Dzięki platformie KSWTV uzyskasz dostęp do materiałów najwyższej jakości. Gdziekolwiek się znajdziesz będziesz miał możliwość oglądania walk Live oraz VoD w jakości Full HD. Transmisja przez KSWTV.com daje również dostęp do innych kamer umiejscowionych na backstage’u oraz w pokoju Ring Girls. Dzięki funkcji Timeshift program nadawany na żywo możesz wstrzymać, przewinąć w tył oraz w przód. Ponadto gala będzie dostępna w serwisie przez 3 dni od momentu rozpoczęcia wydarzenia. Daje to możliwość ponownego obejrzenia i przesunięcia do interesującego nas momentu. Na KSWTV.com możemy również wybrać wersję językową komentarza – polską lub angielską.

Galę KSW 53, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Wykup dostęp w Ipla.

WAŻNE!

Jeśli mieszkasz za granicą polecamy skorzystanie z serwisu KSWTV. Umożliwia on oglądanie wydarzenia na całym świecie, niezależnie od miejsca, w którym znajduje się widz. Transmisja w ipla.tv  jest natomiast dostępna wyłącznie dla użytkowników z terytorium Polski.

Rozpiska gali KSW 53:

Początek godz. 20:00

70,3 kg: Mateusz Gamrot (15-0, 1 N/C) vs. Norman Parke (28-6-1, 1 N/C)
70,3 kg: Borys Mańkowski (20-8-1) vs. Marcin Wrzosek (14-6)
83,9 kg: Tomasz Drwal (21-5-1) vs. Łukasz Bieńkowski (5-3)
77,1 kg: Andrzej Grzebyk (16-3) vs. Tomasz Jakubiec (10-2)
70,3 kg: Roman Szymański (12-5) vs. Filip Pejić (14-3-2)
70,3 kg: Artur Sowiński (20-11, 2 N/C) vs. Gracjan Szadziński (8-3)
80 kg: Kamil Szymuszowski (17-6) vs. Michał Pietrzak (8-4)
61,3 kg: Sebastian Przybysz (6-2) vs. Jakub Wikłacz (10-2-1)

Zobacz także:

Zawodnik UFC rusza z nowym biznesem. Czym się zajmie?

Zawodnik UFC ma dość kontraktu amerykańskiego giganta z firmą Reebok i rusza z nowym biznesem. Ma zamiar podbić rynek odzieżowy, a także zajmie się dystrybucją marihuany.