Jak oglądać KSW 51 w Internecie?

Foto: Przegląd Sportowy
Foto: Przegląd Sportowy

Już 9 listopada organizacja KSW po raz pierwszy zawita do Chorwacji. Widzowie zgromadzeni w Arenie Zagrzeb zobaczą aż 10 pojedynków.

W walce wieczoru weteran KSW Mariusz Pudzianowski (12-7, 1 N/C) sprawdzi Erko Juna (3-0). Bośniak pokonał już “Stracha”, “Popka” i Akopa Szostaka, lecz teraz czeka go najtrudniejsze wyzwanie w dotychczasowej karierze. “Pudzian” ma już 42 lata, lecz zdobyte w trakcie kariery doświadczenie jest z pewnością bezcenne.

W co-main evencie gali do klatki powróci były czempion wagi półśredniej Borys Mańkowski (19-8-1). Będzie on próbował wrócić na zwycięską ścieżkę po trzech kolejnych porażkach. Rywalem “Tasmańskiego Diabła” będzie zaś Psychopata” z Czarnogóry, czyli mający na koncie 58 zawodowych walk  Vaso Bakočević (39-18-1).

Na gali w Zagrzebiu po raz pierwszy przyznany zostanie tytuł w kategorii koguciej. Antun Račić (23-8-1) po czterech kolejnych zwycięstwach w Federacji KSW dostanie mistrzowską szansę a naprzeciw niego stanie były zawodnik UFC Damian Stasiak (11-6).

Poza tym w rozpisce gali KSW 51 znalazła się cała plejada przedstawicieli bałkańskiego MMA, w tym m.in niedawny pogromca Damiana Janikowskiego, czyli Aleksandar Ilić (12-2). “Jokera” spróbuje zatrzymać teraz inny Polak, a konkretnie “Lubelski Czołg”, czyli niepokonany Cezary Kęsik (9-0).

Jak oglądać KSW 51 w Internecie?

Galę KSW 51 będzie można oglądać na platformie KSWTV.com

WYKUP LEGALNY DOSTĘP TUTAJ

Dzięki platformie KSWTV uzyskasz dostęp do materiałów najwyższej jakości. Gdziekolwiek się znajdziesz będziesz miał możliwość oglądania walk Live oraz VoD w jakości Full HD. Transmisja przez KSWTV.com daje również dostęp do innych kamer umiejscowionych na backstage’u oraz w pokoju Ring Girls. Dzięki funkcji Timeshift program nadawany na żywo możesz wstrzymać, przewinąć w tył oraz w przód. Ponadto gala będzie dostępna w serwisie przez 3 dni od momentu rozpoczęcia wydarzenia. Daje to możliwość ponownego obejrzenia i przesunięcia do interesującego nas momentu. Na KSWTV.com możemy również wybrać wersję językową komentarza – polską lub angielską.

Odbywającą się w Zagrzebiu galę KSW 51, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Wykup dostęp w Ipla.

WAŻNE!

Jeśli mieszkasz za granicą polecamy skorzystanie z serwisu KSWTV. Umożliwia on oglądanie wydarzenia na całym świecie, niezależnie od miejsca, w którym znajduje się widz. Transmisja w ipla.tv  jest natomiast dostępna wyłącznie dla użytkowników z terytorium Polski.

Rozpiska gali KSW 51:

120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (12-7, 1 N/C) vs. Erko Jun (3-0)
73 kg: Borys Mańkowski (19-8-1) vs. Vaso Bakočević (39-18-1)
61,2 kg: Antun Račić (23-8-1) vs. Damian Stasiak (11-6) – walka o pas wagi koguciej
65,8 kg: Filip Pejić (14-2-2) vs. Daniel Torres (9-4, 1 N/C)
120,2 kg: Ante Delija (16-3) vs. Oli Thompson (20-11)
83,9 kg: Aleksandar Ilić (12-2) vs. Cezary Kęsik (9-0)
93 kg: Ivan Erslan (7-0, 1 N/C) vs. Darwin Rodriguez (9-4)
70,3 kg: Roman Szymański (11-5) vs. Miloš Janičić (11-2)
77,1 kg: Krystian Kaszubowski (7-1) vs. Ivica Trušček (38-32)
61,2 kg: Sebastian Przybysz (5-2) vs. Lemmy Krušič (20-6)