MMA PLGenesisJak oglądać Genesis: Różal vs. Barnett w Internecie?

Jak oglądać Genesis: Różal vs. Barnett w Internecie?

Foto: KSW

Już w piątek 23 października odbędzie się pierwsza gala nowej organizacji walk na gołe pięści – Genesis. Pojedynki powinny być niezwykle interesujące, gdyż dozwolone będzie tam również używanie łokci!

Walka wieczoru będzie prawdziwie hitowym starciem. Były mistrz wagi ciężkiej KSW Marcin “Różal” Różalski zmierzy się z byłym mistrzem królewskiej dywizji UFC Joshem Barnettem.

Fani sportów uderzanych z pewnością będą czekać również na pojedynek Bartosza Batry z Michałem “Matrixem” Królikiem.

W nowej formule swoich sił spróbują zawodnicy MMA, którzy często kończyli swojej pojedynki nokautami: Vaso Bakočević, Gracjan Szadziński czy Rafał Kijańczuk. Z kolei zawodniczka KSW Aleksandra Rola podejmie utytułowaną w K-1 Monikę Porażyńską.

Jak oglądać Genesis: Różal vs. Barnett w Internecie?

Galę Genesis będzie można oglądać na platformie KSWTV.com. Cena subskrypcji wynosi 40 zł.

WYKUP LEGALNY DOSTĘP TUTAJ

Dzięki platformie KSWTV uzyskasz dostęp do materiałów najwyższej jakości. Gdziekolwiek się znajdziesz będziesz miał możliwość oglądania walk Live oraz VoD w jakości Full HD. Dzięki funkcji Timeshift program nadawany na żywo możesz wstrzymać, przewinąć w tył oraz w przód. Ponadto gala będzie dostępna w serwisie przez 3 dni od momentu rozpoczęcia wydarzenia. Daje to możliwość ponownego obejrzenia i przesunięcia do interesującego nas momentu.

Z platformy KSWTV można także skorzystać także w oficjalnej aplikacji KSW dostępnej na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.

Galę KSW 55, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS . Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

WAŻNE!

Jeśli mieszkasz za granicą polecamy skorzystanie z serwisu KSWTV. Umożliwia on oglądanie wydarzenia na całym świecie, niezależnie od miejsca, w którym znajduje się widz. Transmisja w ipla.tv  jest natomiast dostępna wyłącznie dla użytkowników z terytorium Polski.

Rozpiska gali Genesis: Różal vs. Barnett:

Początek gali w piątek o godz. 20:00.

120,2 kg: Marcin “Różal” Różalski vs. Josh Barnett
65 kg: Bartosz Batra vs. Michał “Matrix” Królik
80 kg: Vaso Bakočević vs. Dariusz Rutkiewicz
73 kg: Gracjan Szadziński vs. Ján Široký
57 kg: Aleksandra Rola vs. Monika Porażyńska
120,2 kg: Rafał Kijańczuk vs. Marcin Wasilewski
72 kg: Damian Szmigielski vs. Denis Makowski

Zobacz także:

Cóż za forma Popka Monstera! Zaskoczeni?

Popek w świetnej formie. Mimo, że nie ma zaplanowanej walki to.

Marcin Różalski przed Genesis o swoim stanie zdrowia: Mam niedowład obu nóg

Marcin Różalski w tygodniu przed pierwszą w historii galą Genesis będzie najważniejszą osobą w polskim świecie mieszanych sztuk walki. Były mistrz KSW w walce wieczoru gali walk na gołe pięści zmierzy się z legendarnym Joshem Barnettem.