MMA PLFAME MMAJak oglądać FAME MMA 9 PPV w Internecie?

Jak oglądać FAME MMA 9 PPV w Internecie?

Foto: FAME MMA

Już w sobotę 6 marca odbędzie się kolejna gala organizacji FAME MMA. Na dziewiątą edycję przygotowano kilka interesujących freak fightów.

W walce wieczoru wystąpi Paweł “Popek Monster” Mikołajuw, dla którego będzie to już drugi pojedynek w FAME MMA. Jego rywalem będzie Patryk “Kizo” Woziński, który co ciekawe jest również raperem.

Debiut w organizacji zaliczy też jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów, czyli Sylwester Wardęga. Zmierzy się on z bohaterem walki wieczoru poprzedniej gali, czyli Kacprem Blonskym.

Podczas gali zobaczymy też walkę o pas mistrzowski. O tytuł w kategorii średniej powalczą Marcin Malczyński i Jakub “Kubańczyk” Flas.

Spośród wartych odnotowania debiutów jest też Kamila Wybrańczyk, czyli dziewczyna Artura Szpilka. Przeciwniczka “Kamiszki” będzie zaś dobrze znana w FAME MMA “Zusje”.

Łącznie zaplanowano 10 pojedynków.

Jak oglądać FAME MMA 9 w Internecie?

Galę FAME MMA 9 można obejrzeć na specjalnej platformie famemma.tv. Transmisja dostępna będzie w systemie PPV w cenie od 19,99 zł. Tyle kosztuje podstawowa wersja subskrypcji w jakości HQ z dostępem przez 48h po zakończeniu gali. Od 4 marca cena wzrasta jednak do minimum 23,99 zł.

Możemy również wykupić transmisję premium w cenie od 24,99 zł. W tym wypadku transmisja będzie przeprowadzona w jakości HD, dostęp będzie przedłużony do 7 dni. Dostępne będą również liczne materiały bonusowe, w tym wywiady i archiwalne gale (FAME MMA 6 oraz FAME MMA 7).

Istnieje także możliwość zakupu pakietu na dwie gale tj. FAME MMA 9 i FAME MMA 10. W wariancie Basic koszt dostępu do takiej usługi zaczyna się od 39,99 zł zaś w wariancie Premium od 49,99 zł. Cena uzależniona jest od wybranej formy płatności.

Początek gali w sobotę o godz. 19:30. Wydanie licencji może potrwać do godziny, dlatego tez nie warto zwlekać z tym do ostatniej chwili.

FAME MMA 9 – PPV

Rozpiska gali FAME MMA 9:

Początek – sobota, 6 marca godz. 19:30

Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs. Patryk “Kizo” Woziński
Kacper Blonsky vs. Sylwester “Wardęga” Wardęga
Marcin Malczyński vs. Jakub “Kubańczyk” Flas – o pas wagi średniej
Kamil “Zusje” Smogulecka vs. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Anna Andrzejewska vs. Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska
Jakub Post vs. Mikołaj “Vandal” Rdzanek
Patryk “Patrykos” Domke vs. Paweł “Ponczek” Sikora
Krystian “Krycha” Wilczak vs. Patryk “Mortalcio” Baran 
Patryk “Ryba” Karaś vs. Oleg Riaszeńcew

Zobacz także:

Don Kasjo ostro o Normanie Parke: Chciał się podlizać, żeby dostać mniejsze baty w ringu! [WIDEO]

Popularny ”Don Kasjo” jest pewny swego! Organizacja FAME MMA spełniło warunek Kasjusza Życińskiego. Jego następnym przeciwnikiem będzie zawodnik z UFC. Ponadto jest do wyjaśnienia konflikt!

Wardęga zdradził sprzedaż PPV na FAME MMA 8! Ogromna liczba, ogromna kasa!

Popularny youtuber Sylwester Wardęga zdradził sprzedaż PPV na galę FAME MMA 8! W jednym ze swoich ostatnich materiałów, twórca kanału WATAHA-Krulestwo podał liczbę sprzedanych PPV na ostatnią galę FAME MMA, którą promowały starcia: Blonsky vs Dubiel oraz Najman vs Don Kasjo.