MMA PLFAME MMAJak oglądać FAME MMA 8 PPV w Internecie?

Jak oglądać FAME MMA 8 PPV w Internecie?

Foto: FAME MMA

Już w sobotę 21 listopada odbędzie się gala FAME MMA 8. Tym razem zaplanowano aż 10 pojedynków w różnych formułach.

W walce wieczoru tejże gali zmierzą się dwaj debiutanci. Będą to dwaj popularni youtuberzy, czyli Kacper “Blonsky” Błoński oraz Marcin Dubiel.

Po raz ostatni zobaczyć mamy walczącego Marcina Najmana. “El Testosteron” zmierzy się z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim w starciu bokserskim.

Kolejnym ciekawym debiutantem w organizacji będzie raper Michał “Sobota” Sobolewski. Jego przeciwnikiem będzie zaś inny artysta zajmujący się hip hopem, który jednak już toczył wcześniej walki – Filip “Filipek” Marcinek.

W formule K-1 swoich sił spróbują też dwaj weterani organizacji, czyli Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik.

Niezły poziom sportowy może zaś zapewnić starcie takich zawodników jak Paweł “Tybori” Tyburski oraz Gabriel “Arab” Al-Suwi.

Po raz pierwszy w FAME MMA zobaczymy także niedawnego pogromcę Krystiana Pudzianowskiego, czyli Piotra Szeligę. Były hokeista podejmie kulturystę Piotra “Bestię” Piechowiaka.

Warto także odnotować debiut Piotra Pająka. Prowadzący swój kanał na YouTube podróżnik i zawodnik podejmie Alana Kwiecińskiego.

W rozpisce znaleźli także choćby znani z poprzedni gal Kamila “Zusje” Smogulecka, Mariusz “Hejter” Słoński czy Maciej “Szewcu” Szewczyk.

Jak oglądać FAME MMA 8 w Internecie?

Galę FAME MMA 8 można obejrzeć na specjalnej platformie famemma.tv. Transmisja dostępna będzie w systemie PPV w cenie od 19,99 zł. Tyle kosztuje podstawowa wersja subskrypcji w jakości HQ z dostępem przez 48h po zakończeniu gali.

Możemy również wykupić transmisję premium w cenie od 24,99 zł. W tym wypadku transmisja będzie przeprowadzona w jakości HD, dostęp będzie przedłużony do 7 dni. Dostępne będą również liczne materiały bonusowe, w tym wywiady i archiwalne gale (FAME MMA 5,6,7).

Początek gali w sobotę o godz. 19:30. Wydanie licencji może potrwać do godziny, dlatego tez nie warto zwlekać z tym do ostatniej chwili.

FAME MMA 8 – PPV

Rozpiska gali FAME MMA 8:

Początek – sobota, 21 listopada godz. 19:30

Kacper “Blonsky” Błoński vs. Marcin Dubiel
Marcin “El Testosteron” Najman vs. Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – walka w formule boksu
Michał “Sobota” Sobolewski vs. Filip “Filipek” Marcinek
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik – walka w formule K-1
Paweł “Tybori” Tyburski vs. Gabriel “Arab” Al-Suwi
Piotr “Szeli” Szeliga vs. Piotr “Bestia” Piechowiak
Kamila “Zusje” Smogulecka vs. Dagmara Szewczyk
Patryk “Mortalcio” Baran vs. Mariusz “Hejter” Słoński
Piotr Pająk vs. Alan Kwieciński – walka w formule K-1 o pas organizacji XFC
Gamou Fall vs. Maciej “Szewcu” Szewczyk

Zobacz także:

Pas w stawce starcia Kwieciński-Pająk! Komu kibicujecie?

Już w najbliższą sobotę odbędzie się FAME MMA 8. Sportowo starcie Kwieciński-Pająk zapowiada się świetnie. Dodatkowo smaczku dodaje fakt, że na szali będzie pas federacji…

Don Kasjo chce Khabiba! Zaskoczeni słowami Kasjusza na konferencji?

”Don Kasjo” potrafi zaskoczyć. Kasjusz przyznał, że będzie toczył tylko walki w boksie, a w nim może zmierzyć się nawet z legendarnym Khabibem Nurmagomedovem