MMA PLFAME MMAJak oglądać FAME MMA 6 PPV w internecie?

Jak oglądać FAME MMA 6 PPV w internecie?

Foto: FAME MMA

W sobotę 28 marca w Częstochowie odbędzie  się gala FAME MMA 6. Z powodu pandemii koronawirusa wydarzenie to będzie szczególne, gdyż będzie miało miejsce bez udziału publiczności.

W walce wieczoru swój debiut zaliczy Kamila „Zusje” Smogulecka znana wcześniej jako Luxuria Astaroth choćby z teledysków Donatana. Jej przeciwniczką będzie zaś Marta „Linkimaster” Linkiewicz, która do tej pory stoczyła w klatce już dwie walki.

Po raz kolejny zobaczymy też jednego z włodarzy organizacji, czyli Wojtka Golę. Tym razem zmierzy się on z patostreamerem Marcinem „Rafonix” Krasuckim, który przewodził karcie walk drugiej gali FAME MMA.

Po zwycięstwie nad „Bonusem BGC” po raz kolejny w klatce pojawi się też Marcin Najman. Naprzeciw niego stanie tym razem kulturysta i trener personalny Piotr „Bestia” Piechowiak.

Ponownie pojawią się znane twarze z klatki FAME MMA jak choćby Jakub „Kubańczyk” Flas czy Kasjusz „Don Kasjo” Życiński. Nie zabraknie również debiutantów, wśród których pojawi się były zawodnik FEN i Armia Fight Night Alan Kwieciński.

Łącznie podczas gali zobaczymy 8 pojedynków.

Jak oglądać FAME MMA 6 w Internecie?

Galę FAME MMA 6 można obejrzeć na specjalnej platformie famemma.tv. Transmisja dostępna będzie w systemie PPV w cenie od 19,99 zł. Tyle kosztuje podstawowa wersja subskrypcji w jakości 720p z dostępem przez 48h po zakończeniu gali.

Możemy również wykupić transmisję premium. W tym wypadku transmisja będzie przeprowadzona w jakości 1080p, dostęp będzie przedłużony do 7 dni.Dostępne będą również liczne materiały bonusowe, w tym wywiady i archiwalne gale.

Początek gali w sobotę o godz. 20:00. Wydanie licencji może potrwać do godziny, dlatego tez nie warto zwlekać z tym do ostatniej chwili.

FAME MMA 6 – PPV

Rozpiska gali FAME MMA 6:

Początek – sobota, 28 marca godz. 20:00

66 kg: Kamila „Zusje” Smogulecka (0-0) vs. Marta „Linkimaster” Linkiewicz (1-1)
77 kg: Wojtek Gola (0-1) vs. Marcin „Rafonix” Krasucki (1-1)
120 kg: Piotr „Bestia” Piechowiak (0-0) vs. Marcin Najman (2-4)
93 kg: Mateusz „L Pro” Łapot (0-0) vs. Jakub „Kubańczyk” Flas (1-0)
90 kg: Maciek Rataj (0-0) vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (1-0)
77 kg: Bartosz „Qbik” Kubik (0-0) vs. Cyprian „Cypis” Racicki (0-0)
87 kg: Arkadiusz „Aroy” Tańcula (1-0) vs. Alan Kwieciński (1-2)
84 kg: Maciej „Szewcu” Szewczyk (0-0) vs. Dawid „Ambro” Ambroziak (1-0)