MMA PLFAME MMAJak oglądać FAME MMA 11 PPV w Internecie?

Jak oglądać FAME MMA 11 PPV w Internecie?

Foto: FAME MMA

W sobotę 2 października odbędzie się gala FAME MMA 11. Przygotowano kilka interesujących zestawień. W walce wieczoru zobaczymy zawodowych sportowców w interesującej formule.

Do klatki FAME MMA ponownie wejdzie Norman Parke. Tym razem zawodnik z Irlandii Północnej zmierzy się z Borysem Mańkowskim. Walka odbędzie się na zasadach bokserskich, lecz naprawdę ciekawie zmodyfikowanych. Będzie bowiem jedynie jedna runda trwająca za to aż 15 minut. Na dodatek zawodnicy będą walczyć w małych rękawicach używanych na co dzień do MMA. Pojedynek ten będzie swoistym rewanżem za KSW 47, kiedy to decyzją sędziowską zwyciężył “Stormin”.

Po raz kolejny zawalczy jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów Sylwester Wardęga. Debiutu nie może on zaliczyć do udanych, gdyż na FAME MMA 9 w pierwszej rundzie poddał go “Blonsky”. Tym razem jego rywalem w co-main evencie gali będzie Wojciech Przeździecki, czyli popularny “Ojwojtek” z WiP Bros.

Zobaczymy też starcia debiutantów w FAME MMA. Były członek Ekipy Friza Mikołaj “Mixer” Magdziarz zmierzy się ze streamerem Piotrem “Popo” Węgrzynem. Z kolei raper Norbert “Smolasty” Smoliński zawalczy z twórcą disco polo Piotrem Kołaczyńskim znanym pod ksywą “MiłyPan”. Co ciekawe “Smolasty” wspólnie z Sariusem nagrał też singiel promujący galę.

Ponownie pojedynek stoczy też jeden z “potężnych włodarzy FAME MMA”, czyli Michał “Boxdel” Baron. Jego rywal to kolejna nowa twarz w organizacji, prowadzący kanał “Maksymalnie” na YouTube, trener personalny Maksym Ziółkowski.

Ponadto pojawią się też inni zawodnicy, których znamy z poprzednich edycji, w tym Amadeusz “Ferrari” Roślik, Marcin Malczyński. Krystian “Krycha” Wilczak czy Piotr “Szeli” Szeliga.

Łącznie w rozpisce znalazło się aż 10 walk. Tradycjnie wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

Jak oglądać FAME MMA 11 PPV w Internecie?

Galę FAME MMA 11 można obejrzeć na specjalnej platformie famemma.tv. Transmisja dostępna będzie w systemie PPV w cenie od 24,99 zł. Tyle kosztuje podstawowa wersja subskrypcji w jakości 720p z dostępem przez 48h po zakończeniu gali. W zależności od wybranej metody płatności cena może się różnić i wynieść maksymalnie 35,99 zł (płatność przez SMS).

Możemy również wykupić transmisję premium w cenie od 29,99 zł. W tym wypadku transmisja będzie przeprowadzona w jakości 1080p, dostęp będzie zaś przedłużony do 7 dni. Dostępne będą również liczne materiały bonusowe, w tym zakulisowe relacje, live z Loży Szyderców i archiwalne gale (FAME MMA 8, FAME MMA 9 i FAME MMA 10).

Początek gali w sobotę o godz. 20:00. Wydanie licencji może potrwać do godziny, dlatego tez nie warto zwlekać z tym do ostatniej chwili.

FAME MMA 11 – PPV

Pełna rozpiska gali FAME 11:

Walka wieczoru:
Norman “Stormin” Parke vs. Borys ‘The Tasmanian Devil” Mańkowski – walka bokserska (1 runda 15-minutowa w małych rękawicach)  

Pozostałe:
Sylwester Wardęga vs. Wojciech “Ojwojtek” Przeździecki
Mikołaj “Mixer” Magdziarz vs. Piotr “Popo” Węgrzyn
Michał “Boxdel” Baron vs. Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski
Norbert “Smolasty” Smoliński vs. Piotr “MiłyPan” Kołaczyński
Filip “Filipek” Marcinek vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Arkadiusz Tańcula vs. Marcin Malczyński
Karoliina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs. Patrycja Wieja
Krystian “Krycha” Wilczak vs. Aleksandr “Sasha” Muzheiko
Piotr “Szeli” Szeliga vs. Krzysztof “Wujaszek Fericze” Ferenc

Zobacz także:

Najman o planach Jacka Murańskiego, który chce zostać prezydentem RP: Oddajcie mu leki! Widzieliście?

Marcin Najman przesłuchał wywiad Arkadiusza Hnidy z MMA.PL z Jackiem Murańskim i odniósł się o planach celebryty, który zdradził, że w przyszłości chce zostać ministrem sprawiedliwości, a później nawet i prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej.

Łukasz Brzeski z kontraktem w UFC po zwycięstwie na Contender Series 39!

Łukasz Brzeski (9-1-1) pokonał Dylana Pottera (10-6) na gali Dana White’s Contender Series 39 w Las Vegas.Występ ten przekonał szefa UFC i Polak otrzymał kontrakt z UFC