MMA PLFAME MMAJak oglądać FAME MMA 10 PPV w Internecie?

Jak oglądać FAME MMA 10 PPV w Internecie?

W sobotę 15 maja odbędzie się kolejna, tym razem jubileuszowa gala organizacji FAME MMA. Przygotowano kilka interesujących zestawień a w walce wieczoru wystąpi zawodnik mający za sobą występy w UFC i KSW.

Główną walką gali FAME MMA 10 będzie starcie Normana Parke’a z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Pojedynek ten odbędzie się na zasadach bokserskich.

Co-main eventem gali będzie z kolei walka Marcina Dubiela, czyli bohatera walki wieczoru FAME MMA. Zmierzy się on z innym influenserem – Cezarym Nykielem.

Czekają nas też dwie walki mistrzowskie. Tytułu w wadze półśredniej bronić będzie Dawid Malczyński. Oprócz pasa mistrzowskiego na szali jest również rozstrzygnięcie trylogii, gdyż będzie to trzecie starcie Malczyńskiego z Adrianem “Polakiem” Polańskim a dotychczasowy bilans to 1-1.

Ponadto zobaczymy też walkę o pas w kobiecej kategorii koguciej. O tytuł powalczą Marta “Linkimaster” Linkiewicz i Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk tj. partnerka Artura Szpilki.

Interesująco zapowiadają się też starcia choćby Łukasza Lupy z Gabrielem “Arabem” Al-Sulwim czy Piotra Pająka z Gamou Fallem.

W rozpisce znaleźli się też m.in Amadeusz “Ferrari” Roślik, Arkadiusz “Aroy” Tańcula czy Kamil Hassan.

Jak oglądać FAME MMA 10 PPV w Internecie?

Galę FAME MMA 10 można obejrzeć na specjalnej platformie famemma.tv. Transmisja dostępna będzie w systemie PPV w cenie od 23,99 zł. Tyle kosztuje podstawowa wersja subskrypcji w jakości 720p z dostępem przez 48h po zakończeniu gali. W zależności od wybranej metody płatności cena może się różnić i wynieść maksymalnie 27,99

Możemy również wykupić transmisję premium w cenie od 29,99 zł. W tym wypadku transmisja będzie przeprowadzona w jakości 1089p, dostęp będzie zaś przedłużony do 7 dni. Dostępne będą również liczne materiały bonusowe, w tym wywiady i archiwalne gale (FAME MMA 7, FAME MMA 8 i FAME MMA 9).

Początek gali w sobotę o godz. 19:30. Wydanie licencji może potrwać do godziny, dlatego tez nie warto zwlekać z tym do ostatniej chwili.

FAME MMA 9 – PPV

Pełna rozpiska gali FAME MMA 10:

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Gamou Fall
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Kamil Hassan vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Zobacz także:

Don Kasjo o szansach z Floydem: Bym go chwycił i zajechał w narożniku! Przesadził?

Kasjusz Życiński już piętnastego maja stoczy swój piąty pojedynek w organizacji FAME MMA. Popularny ”Don Kasjo” w walce wieczoru jubileuszowej 10-edycji zmierzy się z Normanem Parke.