MMA PLUFCJak legalnie oglądać UFC w Polsce? Najnowsze informacje

Jak legalnie oglądać UFC w Polsce? Najnowsze informacje

Foto: Sherdog

Po tym, gdy na początku roku stacja Extreme Sports Channel poinformowała o zakończeniu współpracy z UFC sytuacja związana z transmisją gal UFC w Polsce nie jest jasna. Choć wciąż nie ma nowego partnera telewizyjnego, wiadomo już jakie możliwości wyboru legalnej transmisji będą mieli fani w Polsce w okresie przejściowym.

Jak na Twitterze informuje właściciel grupy menadżerskiej  MMA Cartel Paweł Kowalik, najbliższa gala UFC Fight Night 124 będzie w całości transmitowana na UFC Fight Pass. Taka sytuacja będzie dotyczyć wszystkich kolejnych gal, które w USA nie są sprzedawane w systemie PPV aż do podpisania umowy z nowym partnerem telewizyjnym.

Oznacza to więc, że na UFC Fight Pass została zdjęta blokada regionalna na Polskę, co potwierdza oficjalna strona serwisu (do tej pory przy karcie głównej gali widniał nieaktualny komunikat “Watch on Extreme TV”, teraz natomiast “Join Fight Pass”)

 

Jeśli chodzi o karty główne numerowanych gal to zdjęcie blokady regionalnej oznacza, iż w Polsce będzie można je oglądać jedynie w systemie PPV uiszczając odpowiednią opłatę na platformie UFC Fight Pass.