MMA PLNajnowszePrime MMAJacek Murański zapowiada swoją walkę na PRIME 9: Moja vendetta i walka roku 2024!

Jacek Murański zapowiada swoją walkę na PRIME 9: Moja vendetta i walka roku 2024!

Jacek Murański, czyli popularny w naszym kraju krawer i zawodnik będący postrachem wszystkich przestępców, nawet tych nawróconych powraca do klatki! “Muran” wystąpi na gali PRIME 9 i teraz zapowiada swoją walkę.

Jacek Murański zapowiada swoją walkę na PRIME 9
Foto: Jacek Murański zapowiada swoją walkę na PRIME 9

Na Instagramie, Jacek Murański zamieścił post, w którym nawołuje do innej walki, niż ta ogłoszona na nadchodzącą wielkimi krokami kolejną edycję gali Prime Show MMA.

A ta odbędzie się już 3 sierpnia we wrocławskiej Hali Orbita. Pierwotnym rywalem Murańskiego jest “Prezes”, ale nie “Prezes FEN”, tylko prezes niczego – Paweł Jóźwiak. Jednak to nie o walce z Jóźwiakiem, Murański pisze jako o “walce roku 2024”.

Jacek Murański zapowiada swoją walkę na PRIME 9: Moja vendetta i walka roku 2024!

“Muran” na swoim instagramie zamieścił post, w którym napisał o prywatnej vendetcie i wyraził chęć walki z utytułowanym kickbokserem Dominikiem Zadorą. Murański traktuje taką walkę jako coś osobistego, bowiem “Japoński Drwal” od dawna ma konflikt z całą rodziną Murańskich.

Poniżej prezentujemy wpis “Murana” w tej sprawie:

“3 sierpnia Wrocław gala @primemma.pl 9
TO BĘDZIE MOJA VENDETTA Dominiku zadoro
ALE I WALKA ROKU 2024
” ANI KROKU WSTECZ OGIEŃ !!!!!” GDYŻ TO JEST OSOBISTE…”

A Wy chcielibyście zobaczyć potencjalną walkę Jacek Murański vs Dominik Zadora? Czy według Was takie starcie to zbyt duży missmatch i nie powinno się go organizować?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis