MMA PLMarcin NajmanJacek Murański zajmie się tańcem? Tak widzi to Najman: Drzyj japę, to co potrafisz! [WIDEO]

Jacek Murański zajmie się tańcem? Tak widzi to Najman: Drzyj japę, to co potrafisz! [WIDEO]

Marcin Najman nie zamierza odpuścić! ”El Testosteron” proponuje Jackowi Murańskiemu, aby zajął się tańcem. Częstochowianin zapewnia, że zawodnik FAME MMA nie umie się bić.

Murański

Były pięściarz w rozmowie z naszym portalem skomentował przegraną Jacka Murańskiego na FAME MMA 15 w Łodzi. ”Muran” dostał szansę rewanżu z Arkadiuszem Tańculą w rzymskiej klatce. Jacek po 5-rundach przegrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Jeśli chodzi o tego starego bydlaka to… ja poczytałem te komentarze. Nie chce powiedzieć, że mnie to dziwi, bo ja wiem jak działa internet, jak funkcjonuje i niestety w internecie zawsze działa taka fala, że idzie pewien nurt. Dzisiaj widzę jest bardzo duże zachwycenie jaki on jest twardy, ale o co chodzi w tych sportach walki? Bo ja już nie do końca zaczynam rozumieć! Oto, żeby ktoś stał i, żeby go ktoś napi**dalał 5 rund i to jest esencja sportów walki? Mi się wydaje, że nie. Stary Murański zapowiadał, że się przejdzie po Tańculi, że go zmiażdży i za pierwszym razem i za drugim razem. W obu przypadkach wyglądało to tak samo, kompletnie bezradny. Potrafił tylko stać i przyjmować na łeb, to wszystko co potrafi.           

Cała w rozmowa poniżej:

Najman: Jest robota dla Fraglesa!

Marcin Najman podkręca atmosferę! ”El Testosteron” ponownie mocno wypowiedział się o Jacku Murańskim. 

Murański walczyć nie umiesz, bić też nie potrafisz, potrafisz tylko koncertowo zebrać wpi**dol. Zajmij się tylko tańcem, tańcz i drzyj japę, to co potrafisz. Zobacz jest robota dla Ciebie.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Najman ostro o przegranej Murańskiego: Za wpie**ol nie przyznają punktów w sportach walki! [WIDEO] Widzieliście?

Marcin Najman w rozmowie z naszym portalem skomentował drugi pojedynek Jacka Murańskiego w organizacji FAME MMA. ”Muran” wystąpił w piątek w Łodzi, gdzie doszło do rewanżu z Arkadiuszem Tańculą w rzymskiej klatce. ”El Testosteron” wyjawił, że poczytał komentarze po walce i jest mocno zaskoczony.

Jest nagranie za kulis FAME MMA 15! Awantura Polaka i Trenerów WCA z medykiem! [WIDEO] Co wy na to?

Nie wygląda, to dobrze… W sieci pojawiło się nagranie za kulis gali FAME MMA 15, która w piątek odbyła się w Łodzi. Doszło do awantury. Wziął w niej udział Adrian ”Polak” Polański i trenerzy WCA Fight Team.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis