MMA PLFAME MMAJacek Murański wzruszył się podczas wywiadu! Opowiedział o przykrych wydarzeniach ze swojego życia! [WIDEO]

Jacek Murański wzruszył się podczas wywiadu! Opowiedział o przykrych wydarzeniach ze swojego życia! [WIDEO]

To był inny wywiad niż do tej pory! Jacek Murański opowiedział o swoim życiu prywatnym, zainteresowaniach, pobycie w więzieniu, rolach w serialach i nie tylko. Podczas jednego z pytań ”Muran” wzruszył się i opowiedział pewną tragiczną historię.

Murański

Podczas FAME MMA 12 w Ergo Arenie doszło do pierwszej walki Murańskiego. Jacek zastąpił kontuzjowanego syna i w extra fightcie zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Co ciekawe była to walka w rzymskiej klatce, gdzie również dozwolone były uderzenia łokciem. Ostatecznie w czwartej rundzie Murański po kolejnym faulu został zdyskwalifikowany.

To był wyjątkowy wywiad!

Takiego wywiadu z Jackiem Murańskim jeszcze nie było. ”Muran” opowiedział o swoim życiu – pobycie w więzieniu, o tym jak poznał swoją żonę,jakie miał dzieciństwo czy chociażby o swoich rolach w serialach i nie tylko.

W pewnym momencie pojawiło się wzruszenie…

Cała wywiad możecie oglądnąć poniżej:

Zobacz także:

Roberto Soldić nie chce już się bić z Narkunem? ”RoboCop”: Gdybym ważył z 95 kilogramów!

Roberto Soldić (20-3) zaskoczył swoją wypowiedzią po ostatniej walce. ”RoboCop” wyznał, że chętnie zawalczy o trzeci pas KSW. Tym samym byłaby to walka w kategorii półciężkiej z Tomaszem Narkunem (18-4). Jak widać z czasem Chorwat nie jest już pewny – co do takiego zestawienia.

Mocna wymiana słów między Tyburskim a Miklaszem! ”Tybori”: Desperacko prosisz o walkę! Widzieliście?

Dojdzie do takiego pojedynku na Prime Show MMA? Kacper Miklasz postanowił w mediach społecznościowych rzucić wyzwanie w kierunku Pawła Tyburskiego. W pewnym momencie na instagramie doszło do wymiany zdań.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis