MMA PLFAME MMAJacek Murański wbił szpilkę Kacprowi Błońskiemu! O co dokładnie chodziło?

Jacek Murański wbił szpilkę Kacprowi Błońskiemu! O co dokładnie chodziło?

Jacek Murański uczestniczył w tym samym panelu, co Kacper Błoński i Marcin Dubiel na drugiej konferencji przed FAME MMA 15. W pewnym momencie “Muran” wtrącił się w dyskusję i wbił szpilkę byłemu członkowi Teamu X. O co chodziło?

Jacek Murański wbił szpilkę Kacprowi Błońskiemu! O co dokładnie chodziło?
Foto: Jacek Murański wbił szpilkę Kacprowi Błońskiemu! O co dokładnie chodziło?

Na tej części konferencji przy stole zasiedli Jacek i Mateusz Murańscy, Arkadiusz Tańcula, Tomasz Matysiak, Marcin Dubiel oraz Kacper Błoński. “Jaca” przeważnie toczył konfrontację ze swoimi oponentami, lecz w pewnym momencie wtrącił się w wypowiedź Kacpra Błońskiego.

Jacek Murański ruga Błońskiego!

Kacperek, a kiedy ty byłeś nieogarnięty emocjonalnie, dwa lata temu? Wtedy, co do Kaniowskiego wystartowałeś z tym tekstem obrzydliwym? I potem prawidłowo ci wypłacił liścia. To wtedy byłeś nieogarnięty emocjonalnie? Czy to było przed, czy po? No to teraz rozumiem. Tak z ciekawości zapytałem, bo słyszę, że byłeś nieogarnięty emocjonalnie.

– powiedział “Muran”.

Później wywiązała się dyskusja opisująca sytuację sprzed dwóch lat, kiedy Mateusz Kaniowski wypłacił liścia Błońskiemu na after party jednej z gal FAME MMA. Wojciech Gola opisywał, co wtedy widział. Konkretów jednak zabrakło.

Cały urywek konferencji dostępny na naszym kanale YouTube:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis