Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAJacek Murański w ostrych słowach o Tańculi: Insynuowałeś pokrętnie winę ojca za śmierć syna!

Jacek Murański w ostrych słowach o Tańculi: Insynuowałeś pokrętnie winę ojca za śmierć syna!

Jacek Murański w bardzo ostrych słowach wypowiedział się o swoim byłym rywalu Arkadiuszu Tańculi, odnosząc się do pierwszych dni po tragicznej śmierci swojego syna – Mateusza.

Jacek Murański w ostrych słowach o Tańculi

Popularny polski freak fighter, znany też jako jeden z najlepszych w Polsce krawerów opublikował w mediach społecznościowych wpis, gdzie w mocnych słowach odniósł się do najbliższego pretendenta do pasa mistrzowskiego wagi średniej FAME MMA.

Tańcula bowiem na nadchodzącej majowej gali FAME 18 zmierzy się z Maksymilianem ” Wiewiórem” Wiewiórką w pojedynku o pas kategorii do 84 kilogramów.

Jacek Murański w ostrych słowach o Tańculi: Insynuowałeś pokrętnie winę ojca za śmierć syna!

Jacek Murański przypomniał sytuacje z pierwszych dni po śmierci Mateusza Murańskiego i odniósł się do komentarzy Arkadiusza Tańculi na temat śmierci młodszego z rodu Murańskich.

Wpis “Murana” dotyczący Tańculi poniżej:

“A ty Tańculo , który już kilka godzin po największej tragedii naszego życia autorytatywnie stwierdziłeś, że przyczyną dramatu naszego dziecka było samobójstwo i powodowany ślepą nienawiścią do mnie insynuowałeś pokrętnie winę ojca za śmierć syna…Tańcula wywołałeś tym samym ogólnopolskie ujadanie hien tobie podobnych nad jeszcze ciepłym ciałem naszego dziecka…

Dziś właśnie dowiedziałem się skąd czerpałeś swoją wiedzę tego tragicznego dnia. Jak sam dziś publicznie stwierdziłeś cyt ” Jakaś prokuratorka( !!!!? ) smsa tobie w tej sprawie wysłała ” ( !!!!!!?) Kto tobie Tańcula wysłał takiego smsa? Prokuratorka? Tańcula naprawdę? Tańculo siewco nienawiści , ty naprawdę dziś to powiedziałeś, a przecież ty nie jesteś aż tak głupi żeby naprawdę wierzyć w to, że napisała do ciebie jakaś prokuratorka…

Czyli cytując klasyka ” Ta prokuratorka była tylko w twojej głowie Tańcula ” i zrobiłeś to wszystko wtedy cynicznie i z rozmysłem… Arek Tańcula czyli : NIC NIE WIEM ALE SIĘ WYPOWIEM…byle cytowali ….Prawda Tańcula? Prawda? Prawda !”

Cały wpis Jacka Murańskiego do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Nate Diaz wraca! Weteran UFC w boksie zmierzy się z… Jake’m Paulem! Widzieliście?

Tak to się dzieje naprawdę! O takim potencjalnym pojedynku mówi się już od dłuższego czasu. Nate Diaz w formule bokserskiej zmierzy się z jednym z najbardziej popularny youtuberów na świecie – Jake’m Paulem.

Denis Załęcki już po operacji więzadeł! W jej trakcie okazało się, że ma uszkodzone coś jeszcze! Widzieliście?

Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce – Denis Załęcki jest już po operacji więzadeł krzyżowych w kolanie. Torunianin podzielił się ważną wiadomością w mediach społecznościowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis