MMA PLDominik ZadoraJacek Murański twierdzi, że “prędzej czy później zrobi sam” Dominika Zadorę, mistrz FEN odpowiada!

Jacek Murański twierdzi, że “prędzej czy później zrobi sam” Dominika Zadorę, mistrz FEN odpowiada!

Jacek Murański, czyli głośna postać ostatniego weekendu w rozmowie z dziennikarką podczas gali Elite Fighters 1 odniósł się do pamiętnego wyzwania, jakie swego czasu w sieci rzucił mu mistrz FEN w K-1 Dominik Zadora.

Zadora zaproponował walkę dwóch Murańskich na jednego, czyli na niego samego. Jacek Murański stwierdził, że taka walka to “frajerskie rozwiązanie” i zapewnił, że prędzej czy później sam dopadnie Dominika Zadorę i “zrobi go sam”.

Jacek Murański twierdzi, że “prędzej czy później zrobi sam” Dominika Zadorę, mistrz FEN odpowiada!

W sieci pojawiła się odpowiedź Dominka Zadory, który odniósł się do słów, jakie padły z ust Jacka Murańskiego:

“Pan odklejniec znowu w natarciu 🤣🤣 Skoro zostałem wywołany do tablicy to ostani raz się wypowiem…Na walkę ze mną trzeba coś potrafić i trochę zasłużyć a Ty jedynie umiesz się pruc przy kamerach a z kazdej gali wychodzisz tylnymi drzwiami osrańcu😅😅Od roku gadasz ze chcesz się bić z każdym a później obsrana zbroja bo przez rok jedyną walke która stoczyłeś to ta z cieniem między workami 🤣🤣 Nie dam Ci zarobic na moim nazwisku na które ciężko pracowałem więc jak tak bardzo chcesz walki to podaj adres i przyjadę. Kończ spawanie tej klatki 2na2. Na koniec się do niej załaduj i oszczędź światu tej żenady. Od tej pory ucinam się od tematu Murańskich i życzę im dużo zdrowia psychicznego 😊 pozdrawiam Japonski Drwal”

Pan odklejniec znowu w natarciu 🤣🤣 Skoro zostałem wywołany do tablicy to ostani raz się wypowiem…Na walkę ze mną trzeba coś potrafić i trochę zasłużyć a Ty jedynie umiesz się pruc przy kamerach a z kazdej gali wychodzisz tylnymi drzwiami osrańcu😅😅Od roku gadasz ze chcesz się bić z każdym a później obsrana zbroja bo przez rok jedyną walke która stoczyłeś to ta z cieniem między workami 🤣🤣 Nie dam Ci zarobic na moim nazwisku na które ciężko pracowałem więc jak tak bardzo chcesz walki to podaj adres i przyjadę. Kończ spawanie tej klatki 2na2. Na koniec się do niej załaduj i oszczędź światu tej żenady. Od tej pory ucinam się od tematu Murańskich i życzę im dużo zdrowia psychicznego 😊 pozdrawiam Japonski Drwal

Posted by Dominik Zadora Fanpage on Sunday, August 1, 2021

Zobacz także:

KSW traci następnego zawodnika! Abus Magomedov był materiałem na mistrza!

To nie jest dobra wiadomość! Abus Magomedov (24-4-1) jest następnym zawodnikiem, który rozstaje się z największą organizacją w naszym kraju. Już niebawem mamy poznać nowego pracodawcę reprezentanta UFD Gym.

Mateusz Gamrot gotowy na walkę z Fergusonem nawet za miesiąc!

Mateusz Gamrot (19-1) zapowiedział, że następny pojedynek w największej organizacji na świecie chciałby stoczyć w grudniu. ”Gamer” jednak jest skłonny zawalczyć wcześniej – jeśli pojawi się oferta walki z konkretnym przeciwnikiem.