MMA PLFAME MMAJacek Murański scharakteryzował Szalonego Reportera, który pojechał na Ukrainę: Jedzie, szczerzy tą mordę obrzydliwą…

Jacek Murański scharakteryzował Szalonego Reportera, który pojechał na Ukrainę: Jedzie, szczerzy tą mordę obrzydliwą…

Jacek Murański i youtuber Konopsky byli bohaterami ostatniego odcinka Cage przed galą FAME MMA 15. Murański podczas rozmowy z Sylwestrem Wardęgą scharakteryzował Szalonego Reportera, który zarabia sprzedając koszulki związane z wojną na Ukrainie.

Jacek Murański scharakteryzował Szalonego Reportera

Szalony Reporter ostatnio wybrał się na Ukrainę, by na własne oczy zobaczyć skutek wojny rosyjsko-ukraińskiej. Ze swojej wyprawy zrobił instagramowy reportaż:

Jednak jeden z głośniejszych odzewów zrobiła fotka, którą Szalony Reporter zrobił sobie pod zbombardowanym domem w Charkowie. Na zdjęciu tym się on… uśmiecha (później zdjęcie to usunął):

Jacek Murański scharakteryzował Szalonego Reportera, który pojechał na Ukrainę: Jedzie, szczerzy tą mordę obrzydliwą…

Teraz postać Szalonego Reportera, z którym Jacek Murański ma zmierzyć się na gali FAME MMA 15, stary Muran scharakteryzował. W taki sposób opowiedział o tej postaci w kontekście niepodania mu ręki podczas konferencji prasowej promującej nadchodzącą galę oraz skomentował jego poczynania na Ukrainie:

“Choćby jak ten wspomniany Szalony Reporter. Typ nie rozumie czegoś, nie rozumie podstawowych spraw. Ja oglądam przed konferencją filmik, gdzie ten typ mi jedzie od najgorszych: k, ch, j tam Murańskiego i tak dalej, po czym widzi mnie i leci z drugiej strony sali i podaje mi rękę. No to nie jest po mojemu. Ale być może jest po jego i po Tańculowatemu. A ten typ wg mnie to zrobił coś tak obrzydliwego: monetyzuje ludzkie dramaty, zbrodnie, której ofiarami są cywile, wojnę. Jedzie, szczerzy tą mordę obrzydliwą…”

Cały Cage z udziałem Jacka Murańskiego do obejrzenia poniżej:

I jak Wam się podobał ten program?

Zobacz także:

Mocny trening Jacka Murańskiego na bieżni! Czy ktoś go zatrzyma na gali FAME MMA 15? [WIDEO]

Jacek Murański gotowy na następne starcia w rzymskiej klatce? Okaże się już dwudziestego szóstego sierpnia w Łodzi, gdy ”Muran” ponownie zaprezentuje swoje umiejętności. Póki co w sieci pojawiło się nagranie z treningu Jacka na bieżni. Szybko filmik wzbudził bardzo duże zainteresowanie.

Khamzat Chimaev jest wielkim fanem Nate’a Diaza, z którym zmierzy się na UFC 279: Dorastałem oglądając go! Zaskoczeni?

Nowa wschodząca gwiazda organizacji UFC – Khamzat Chimaev gościł w programie The MMA Hour, gdzie w rozmowie z Arielem Helwanim przyznał, że jest wielkim fanem Nate’a Diaza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis