MMA PLElite FightersJacek Murański przyjmuje na wizji ofertę Elitę Fighters! Rywal z przeszłością w KSW!

Jacek Murański przyjmuje na wizji ofertę Elitę Fighters! Rywal z przeszłością w KSW!

Jacek Murański pojawił się w studiu, ale nie spodziewał się takiej sytuacji. Na wizji organizacja Elite Fighters postanowiła mu złożyć propozycję. ”Muran” był mocno zaskoczony widząc na kontrakcie potencjalnego przeciwnika.

Wielu internautów od dłuższego czasu liczyło na walkę Murański-Najman. Wygląda na to, że wcześniej ”Muran” stoczy pierwszy pojedynek w mieszanych sztukach walki.

Jacek Murański dostaje następną propozycję!

Jacek Murański nie może narzekać na brak ofert w ostatnim czasie. ”Muran” tym razem na wizji dostał propozycję od organizacji Elite Fighters.

Murański zgodził się i zapewnia, że potrzebuje dłuższego czasu na przygotowania, bo będzie to spore wyzwanie. Murański wyjawił, że jest to były zawodnik KSW!

Jak myślicie – o kogo chodzi?

Zobacz także:

Elite Fighters 1: Muran vs Warszawski Dresik – wyniki na żywo z MMA.PL

Zapraszamy do wspólnego śledzenia wyników na żywo z gali Elite Fighters 1, która rozpocznie się już dzisiaj o godz. 19:15. W walce wieczoru wydarzenia kibice zobaczą pojedynek Mateusza Murańskiego z Warszawskim Dresikiem.

Norman Parke chce rewanżu z Borysem Mańkowskim ale na gali FAME MMA! Jest na to szansa?

Polskie MMA rewanżami stoi? Taka walka mogłaby być bardzo ciekawa, zwłaszcza, że panowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.