MMA PLMurańskiJacek Murański pokazuje materiał z treningu: Po kilku latach w końcu mam prawą rękę! [WIDEO]

Jacek Murański pokazuje materiał z treningu: Po kilku latach w końcu mam prawą rękę! [WIDEO]

Jacek Murański w mediach społecznościowych postanowił poinformować swoich widzów, że właśnie zdjął ortezę pooperacyjną. ”Muran” trenuje pod okiem chociażby zawodnika GROMDY – Krzysztofa Ryty, aby w następnym pojedynku wygrać i pokazać się z dobrej strony.

Murański

Murański będzie szukał pierwszego zawodowego zwycięstwa. Aktor przegrał z Robertem Pasutem oraz dwukrotnie z Arkadiuszem ”Aroyem” Tańculą.

Przypomnijmy, że Jacek był jednym z uczestników grand prix na gali High League. Podczas konferencji doszło do kolejnej konfrontacji słownej z Marcinem Najmanem. ”El Testosteron” powtarzał, że face to face nie będzie dobrym rozwiązaniem. Ostatecznie do niego doszło, a wtedy częstochowianin szybko spoliczkował potencjalnego przeciwnika. Po konferencji ”Muran” rzucił się na Najmana, a ochrona musiała wszystko uspokoić.

Murański pokazuje nagranie!

Jacek Murański wrócił do treningów i zamierza odnotować pierwsze zawodowe zwycięstwo. ”Muran” w mediach społecznościowych wstawił filmik z treningu.

Wczoraj zdjąłem ortezę pooperacyjną. Pierwszy trening z @filip.miszczak i @ryta_boxing Po kilku latach w końcu mam prawą rękę (jeszcze sporo do nadrobienia, ale do lipca robota będzie zrobiona).

Tak to wyglądało:

Posted by Sztuki Walki on Monday, June 5, 2023

Murański już pierwszego lipca stoczy swój następny pojedynek. ”Muran” wystąpi w co-main evencie PRIME SHOW MMA 5 we Wrocławiu, a jego przeciwnikiem będzie prezes Fight Exclusive Night – Pawłem Jóźwiakiem.

Zobacz także:

Pudzian zabrał głos po przegranej ze Szpilką: Są to moje ostatnie podrygi w zawodowym sporcie! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski zabrał głos w mediach społecznościowych po sobotniej walce na XTB KSW Colosseum 2. Weteran największej organizacji w naszym kraju skrzyżował rękawice z byłym pretendentem do mistrzostwa świata w boksie – Arturem Szpilką.

Lexy Chaplin otworzy nową federację? Ciekawe słowa Don Kasjo!

Kasjusz Życiński był gościem w studiu FANSPORT TV, gdzie przedstawił ciekawe wieści, które usłyszał za kulisami. Lexy Chaplin miałaby stać za nową organizacją freakową!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis