MMA PLFAME MMAJacek Murański pokazał zdjęcie z operacji! ”Muran” liczy na rewanż z Tańculą!

Jacek Murański pokazał zdjęcie z operacji! ”Muran” liczy na rewanż z Tańculą!

Jacek Murański jest już po pierwszej operacji. ”Muran” ma spore problemy zdrowotne po pierwszym pojedynku. 52-latka czekają jeszcze dwie operacje. Murański mimo wszystko już w tym momencie zapowiada potencjalny rewanż z Arkadiuszem Tańculą.

Murański

Murański został wysłuchany, bowiem podczas FAME MMA 12 w Ergo Arenie zobaczyliśmy rzymską klatkę. Właśnie w niej Jacek zmierzył się z dużo młodszym Arkadiuszem Tańculą. Ostatecznie w czwartej rundzie po kolejnym faulu sędzia Piotr Jarosz zdyskwalifikował Murańskiego.

Jest zdjęcie z operacji!

Jacek Murański jest po pierwszej operacji. ”Muran” w mediach społecznościowych skomentował obecną sytuację. Jacek ma nadzieje, że w przyszłości dojdzie do jego rewanżu z Arkadiuszem Tańculą.

Także tak to wygodało jeszcze parę godzin temu. Już jest po pierwszej operacji zerwanego bicepsa lewej ręki. Jeszcze tylko czekające mnie dwie operacje, czyli więzadło w prawej nodze i łokieć ( artroskopia) i mogę wracać na ….rewanż. Nie miałem czym atakować ani czym się bronić , jedyny mój oręż w tej walce to był CHARAKTER. Otrzymałem kilkadziesiąt czystych uderzeń i ….dalej stałem dalej byłem w boju. Nie wiem co mogła przynieść 5 runda. Ale wiem co może przynieść rewanż. tańcula nie był w stanie skończyć mnie walczącego bez ręki, to co on jeszcze ponadto może mi zrobić… A moja odporność na uderzenia się nie zmieni – różnica będzie tylko taka , że rewanż to nie będzie walka , w którą wszedłem w miejsce kontuzjowanego syna @mateusz_muranski tym razem będę miał wszystkie sprawne kończyny….

Zobacz także:

Krzysztof Rozpara o rekordowej sprzedaży PPV na FAME 12. Grubo przebili 500 tysięcy?

Jeden z właścicieli organizacji FAME MMA – Krzysztof Rozpara wyjawił informację o rekordowej sprzedaży PPV na minioną galę FAME 12, która w weekend odbyła się w trójmiejskiej Ergo Arenie.

To jest prawdziwe show! Tańczący w klatce Don Kasjo, Boxdel i Wrzosek, pojawiło się nagranie! Widzieliście?

To jest właśnie show! To mogliśmy zobaczyć podczas walki wieczoru FAME MMA 12 w Ergo Arenie. W pewnym momencie Kasjusz Życiński oraz Marcin Wrzosek zaczęli tańczyć.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis