MMA PLMurańskiJacek Murański podpisał kontrakt z następną organizacją! Znamy przeciwnika?

Jacek Murański podpisał kontrakt z następną organizacją! Znamy przeciwnika?

Wygląda na to, że Jacek Murański podkręca tempo i w 2022 roku zobaczymy go parę razy w klatce. Z informacji, które udało nam się ustalić ”Muran” podpisał kontrakt z nowo powstałą organizacją – Prime Show MMA. Jest też potencjalny rywal 52-latka.

Murański

W walce wieczoru jest do wyjaśnienia duży konflikt. ”Lord Kruszwil” wraca do klatki, aby zmierzyć się z ”Kamerzystą”. Trzeba przyznać, że jest to mocno kontrowersyjne zestawienie ze względu na ostatnią sytuację w życiu Łukasza W.

Jacek Murański vs Tomasz Oświeciński?

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że Jacek Murański podpisał kontrakt z następną organizacją! Ma to być Prime Show MMA, gdzie zmierzyłby się z… Tomaszem Oświecińskim. ”Muran” już w przeszłości nawoływał do takiego starcia.

”Strachu” zadebiutował pod koniec 2017 roku. Oświeciński przeżywał ciężkie chwile w starciu z Popkiem Monsterem. 48-latek wytrzymał, aby w drugiej odsłonie sprawić naprawdę dużą niespodziankę. Mało kto obstawiał, że te starcie może potrwać tak długo. Również gorąco było po walce, gdy wykończony Oświeciński rzucił wyzwanie w stronę Artura Szpilki.

Ostatni pojedynek Tomasz stoczył w czerwcu 2018 roku. Oświeciński podczas KSW 44 od początku rozpuścił ręce. Erko Jun na deskach, a wszyscy w szoku! Gwiazda fitness zaskakująco szybko doszła do siebie, aby za chwilę mocnym uderzeniem ciężko znokautować ”Stracha”.

Zobacz także:

Najpierw Artur Szpilka, a teraz Piotr Pająk! Nowy tatuaż, mający duże znaczenie! [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj pisaliśmy o nowym tatuażu Artura Szpilki (24-5, 16 KO), który na szyi wytatuował napis WIARA. Teraz podobnie zrobił Piotr Pająk tyle, że zawodnik FAME MMA wytatuował sobie inny napis – również mający duże znaczenie.

Walka w klatce rzymskiej? W Serbii doszło do starcia w… budce telefonicznej! [WIDEO]

Coraz bardziej szalone starcia. Głośno było o walce Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą w klatce rzymskiej, ale to jeszcze nie koniec!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis