MMA PLArek TańculaJacek Murański podczas walki z Tańculą doznał strasznej kontuzji! Złamanie w czterech miejscach!

Jacek Murański podczas walki z Tańculą doznał strasznej kontuzji! Złamanie w czterech miejscach!

Jacek Murański potwierdza! W trakcie ostatniej walki doznał kolejnej poważnej kontuzji. ”Muran” mimo wszystko nie zamierzał się poddać i próbował zaskoczyć. Czy w przyszłości dojdzie do rewanżu?

Murański

Nie możemy tego wykluczyć! O drugim starciu Jacka Murańskiego z ”Aroyem” wypowiedział się jeden z szefów FAME MMA – Krzysztof Rozpara w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco.

No ja myślę, że zainteresowanie wskazuje na to – że należałoby taką walkę zrobić. Jeżeli obaj Panowie zgodzą się to myślę, że jest szansa, aby to zrealizować (…) Czy w klatce rzymskiej? Czy Pan Jacek coś nam kreatywnego podsunie, będziemy chcieli porozmawiać. Liczę na kreatywność Pana Jacka i zobaczymy.

Jacek Murański potwierdza!

Jacek Murański podczas pierwszej walki doznał poważnej kontuzji. Była to złamana szczęka w czterech miejscach.

Gdzie drwa robią tam wióry lecą…” . Skoro już prezes Krzysztof Rozpara  o tym sam powiedział…. Tak to prawda podczas walki doznałem złamania nosa w czterech miejscach i nie można było tak  po prostu nastawić go  po walce- potrzebna była interwencja chirurgiczna( operacja)  w klinice w Poznaniu.  Ale:  1) Czy mi to przeszkadzało podczas walki? Nie. 2) Czy przez pogruchotany nos szukałem pretekstu do poddania i tym samym przerwania walki przez sędziego Jarosza? Nie Czy wyleciał mi w szybę samochodu ” WIELKI PTAK  ” 🤔🤨🤣😂🤣😂😉😊 Nie … 😉

Gdzie drwa robią tam wióry lecą…" . Skoro już prezes Krzysztof Rozpara o tym sam powiedział…. Tak to prawda podczas…

Posted by Jacek Muranski on Tuesday, December 28, 2021

Zobacz także:

Jacek Murański ogląda i komentuje walki Marcina Najmana! [WIDEO] Widzieliście?

Takiego materiału jeszcze nie było! Jacek Murański ogląda walki Marcina Najmana i na bieżąco komentuje. Niewykluczone, że w 2022 roku dojdzie w końcu do wyczekiwanego starcia ”Murana” z ”El Testosteronem”.

Erko Jun: Miałem walczyć na FAME MMA już w zeszłym roku! Zaskoczeni?

Już długi czas nie widzieliśmy Erko Juna w klatce organizacji KSW. Bośniak toczy walki poza Polską, jednak o jego następnym pojedynku w Konfrontacji Sztuk Walki jest głęboka cisza. Jak się okazuje, 31-latek miał niedawno wystąpić na jednej z gal FAME MMA. “Chciałbym zawalczyć w FAME” – mówi sam zainteresowany o ewentualnym angażu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis