MMA PLBoksJacek Murański po walce Głowackiego: A wy kmioty co sprzed klawiatur siejecie hejt…

Jacek Murański po walce Głowackiego: A wy kmioty co sprzed klawiatur siejecie hejt…

Jacek Murański postanowił w mediach społecznościowych zabrać głos po sobotniej walce Krzysztofa Głowackiego (32-4, 20 KO). Były mistrz świata stoczył bardzo ważny pojedynek w Manchesterze. ”Muran” nawołuje młodych ludzi do brania przykładu z naszego utytułowanego pięściarza.

Murański

Głowacki zna się z Jackiem Murańskim. W rozmowie z naszym portalem ”Główka” wypowiedział się o ”Muranie”.

Tak znamy się bardzo dobrze z Jackiem pochodzimy z jednego miasta z Wałcza. Także znamy się bardzo dobrze. Jacek miał kiedyś tam lokale, gdzieś tam uczęszczałem, byłem zawsze fajnie traktowany, więc super

36-latek w sobotę stoczył drugą walkę w Wielkiej Brytanii. Głowacki w czwartej rundzie musiał uznać wyższość niepokonanego Richarda Riakporhe (16-0, 12 KO).

Jacek Murański zabiera głos!

Jacek Murański w mediach społecznościowych zabrał głos po ostatniej walce Krzysztofa Głowackiego.

Ambicja Ambicja Ambicja. I jeszcze raz Ambicja. Tylko taka charakterna postawa zasługuje na szacunek. I Krzysiek zawsze taką właśnie postawę prezentował !!! Do wszystkich żałosnych chorągiewek, które teraz jak ze smutkiem czytam obśmiewają tego Wielkiego MISTRZA dwa fakty i jedna opinia. Fakt na 1 ( nieznany publiczności) : Krzysztof Głowacki do walki z aktualnym Mistrzem Świata Usykiem wychodził ze złamaniem przedramienia !!! ( nigdy nie ujawniał tego faktu to teraz ja to robię gdyż nie jestem w stanie zrozumieć jak można wylewać żółć na takiego wojownika) . I pomimo złamanej ręki przewalczył z Usykiem cały dystans. Przy takiej kontuzji nie miał szans na wygraną ale ….WALCZYŁ DO KOŃCA. Fakt nr 2 : Po tym gdy Briedis uderzył Krzyśka łokciem ( jeden z bardziej brutalnych fauli w historii boksu) Krzysiek utracił pas MISTRZA WBO. Moja opinia: Krzysztof mógł nie wstawać, w wyniku czego nawet tak ustawiony jak wtedy sędzia nie miałby wyjścia i MUSIAŁBY zdyskwalifikować Briedisa. Krzysiek mimo to wstał i walczył już jedynie instynktowanie w wyniku czego został straszliwie porozbijany . Stracił Pas WBO , stracił przez swoją decyzję o chęci kontynuacji walki ogromne pieniądze , ale nie stracił dumy i szacunku do samego siebie. Wy młodzi, którzy jesteście przyszłością naszego narodu: uczćcie się i naśladujcie takich Polaków jak Krzysztof Głowacki. BĄDŹ JAK GŁOWACKI WALCZ ZAWSZE DO KOŃCA !!! A wy kmioty co sprzed klawiatur siejecie hejt i defetyzm to ***** was

Ambicja Ambicja Ambicja. I jeszcze raz Ambicja. Tylko taka charakterna postawa zasługuje na szacunek. I Krzysiek…

Posted by Jacek Murański on Sunday, January 22, 2023

Zobacz także:

Kamil Łaszczyk mocno o Ferrarim: Będący po pięćdziesiątce mój ojciec też by go pobił! Widzieliście?

Kolejna mocna wypowiedź niepokonanego pięściarza! Kamil Łaszczyk w rozmowie z portalem bokser.org wypowiedział się o swoim najbliższym przeciwniku. Uznany pięściarz stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. Łaszczyk już trzeciego lutego w main evencie FAME MMA 17 zmierzy się z Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem. 

Kowalski mocno o Fight Exclusive Night: Nie będę współpracował z takimi organizacjami! Co wy na to?

Adam Kowalski (14-7-1) ma za sobą bardzo ważne zwycięstwo. Reprezentant Arrachionu Olsztyn w ostatniej rozmowie z portalem fightsport.pl wyjawił jak wygląda jego aktualna sytuacja w Fight Exclusive Night. Kowalski zapewnił, że nie chce współpracować z takimi organizacjami!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis