MMA PLArchiwumArtnox Fight SportJacek Murański po Najmanie chce walki z… Arturem Gwoździem! Doszło do słownego starcia! [WIDEO]

Jacek Murański po Najmanie chce walki z… Arturem Gwoździem! Doszło do słownego starcia! [WIDEO]

Jacek Murański ewidentnie ma teraz swoje pięć minut. 52-latek, po potencjalnej walce z Marcinem Najmanem chce walki z… Arturem Gwoździem. Po gali FEN 34, obaj panowie wymienili się zdaniami.

Murański Gwódź

Jacek Murański to nowa gwiazda w świecie sportów walki w kraju nad Wisłą. Bohater programu “Lombard. Życie pod zastaw.” przełomem pojawił się w środowisku mieszanych sztuk walki. Murański jest to bardzo kontrowersyjna postać, jednak w ostatnim czasie wyraźnie nakręciła ona sprzedaż PPV na galach FAME czy FEN. Jacek to ojciec Mateusza, który w ostatnich tygodniach stoczył dwie walki w formule MMA. Starszy “Muran” w obu walkach znajdował się w narożniku syna, gdzie bardzo ekspresyjnie przeżywał pojedynki. 52-latek ma w najbliższym czasie zmierzyć się z Marcinem Najmanem na gali MMA-VIP, jednak nieznane są na ten moment żadne szczegóły.

Murański vs. Gwódź?

Do walki Murański vs. Najman nawet jeszcze nie doszło, a starszy z Murańskich ma już upatrzonego kolejnego rywala. Mowa o dowodzącym agencją menadżerską Artnox Fight Sport – Arturze Gwoździu. Gwódź w wielu wywiadach mówił, że chętnie spróbowałby swoich sił w mieszanych sztukach walki, dlatego teraz pojawia się ku temu okazja.

Po walce Mateusza Murańskiego na gali FEN 34, doszło do wymiany słownej pomiędzy Jackiem Murańskim, a Gwoździem.

Tak się lubisz bawić? – zapytał Gwoździa Murański.

Całe zdarzenie nagrała stacja fightsport.pl

Zobacz także:

Jacek Murański ostro o awanturze z Oknińskim: Mirek podpuszczał typa, który okazał się jego synem! [WIDEO]

Jacek Murański podsumował walkę syna oraz zamieszanie, które powstało po walce. Murański uważa, że trener Mirosław Okniński specjalnie podpuścił swojego syna.

Mateusz Murański o spięciu po walce: Rzucił się do mnie po 3-rundach żeby się bić? Słabe… [WIDEO]

Mateusz Murański w krótkim odstępie czasu stoczył drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. Tym razem było to zwycięstwo na gali Fight Exclusive Night 34.

Paweł Jóźwiak po FEN 34: Cena starego Murana poszła do góry, Najman zapraszam do rozmów! [WIDEO]

Paweł Jóźwiak podsumował  piątkową galę Fight Exclusive Night 34. Po raz pierwszy w historii organizacji na jednej karcie pojawiła się tak duża ilość freak fightów. Prezes zapewnia, że padł rekord sprzedaży PPV.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis