MMA PLFAME MMAJacek Murański ostro o Nitro: Ten pogubiony “śmietnik”, żałosny bękart losu!

Jacek Murański ostro o Nitro: Ten pogubiony “śmietnik”, żałosny bękart losu!

Jacek Murański postanowił w mocnym stylu odnieść się do słów popularnego ”Nitro”. Sergiusz Górski nigdy nie ukrywał niechęci do ”Murana”. Czy podczas najbliższej konferencji dojdzie do wymiany zdań? Tego nie można wykluczyć.

Nitro

Górski już parokrotnie w mocnych słowach wypowiadał się o Jacku Murański. To jedna z wypowiedzi ”Nitro”.

Ogólnie jeśli chodzi o Murańskiego to warto tutaj wspomnieć, że ten ziomek jest… poza tym, że jest totalnie pie**olnięty, to jeszcze krzywdę ludziom wyrządza. Między innymi… ja byłem u tej osoby w klubie parę razy, więc znam trochę tego typa. Chodzi o Dawida ”Karakana”.

Całe wideo poniżej:

Przypomnijmy, że Sergiusz swój drugi pojedynek stoczy na gali FAME MMA 14 w Ergo Arenie. Tym razem jego przeciwnikiem będzie debiutujący Marcinem ”Xayoo” Majkutem.

Nitrozyniak to przede wszystkim bardzo znany polski youtuber, jeden z najpopularniejszych streamerów esportu. 

Jacek Murański ostro o Nitro!

Jacek Murański w mediach społecznościowych postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o Sergiuszu Górskim.

Ten żałośny mentalny” śmietnik” nitro- nazywa publicznie Nasz kraj Polskę cyt ” kurwidołkiem” i życzy Nam Polakom okupacji(!!!!!) . W innym materiałem opisuje ten moralny” śmietnik” siebie jako cyt ” mieszkającego w Breslau (!!!!!)niemieckiego pana ( !!!!)” którego to cyt. “….pana z zagranicy polaczki mają szanować (!!!!!) . Ten pogubiony ” śmietnik “żałośny bękart losu, który jak sam chwali się ( czy żali? ), że jest pochodzenia niemiecko- ruskiego ( babcia Rosjanka a dziadek Niemiec) lży i złorzeczy publicznie Polsce !!!! Polsce , która go w swej łaskawości gości !!!! Polsce , w której miesza w umysłach i sercach (jako jeden z najbardziej tzw ” zasiegowych ” youtu.berów) polskiej młodzieży !!!! Polsce, która pozwala zarabiać mu pieniądze – na wątpliwej co do warstwy merytorycznej aktywności internetowej. #wroclawaniebreslau

To jest wojna a nie jak ten śmietnik. Nitro uważa jakaś komputerowa gierka. Cywile ukraińscy pod ruskimi bombami NA POWAŻNIE GINĄ !!!! DZIECI GINĄ POD RUSKIMI BOMBAMI NA POWAŻNIE!!!!! – kontynuował Murański.

Posted by Freak Fight on Sunday, May 1, 2022

Walka wieczoru:
“Gimper” vs “Tromba”

Pozostałe:
Sergiusz “Nitro” Górski vs Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs Monika Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs Norman Parke
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas bmistrzowski kat. 77 kg:
Robert Karaś vs Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs Dawid Malczyński
Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk vs Katarzyna “LalaLuna” Aleksander

Zobacz także:

Boxdel ostro o gali Royal Division: Odstaw te kwasy i nie rób krzywdy tej branży! Widzieliście?

Michał Baron jeden z właścicieli FAME MMA na twitterze postanowił zareagować i skomentować gale Royal Division. Popularny ”Boxdel” w mocnych słowach wypowiedział się o Tomaszu Olejniku, który na swoim koncie ma dwie walki w FAME MMA.

Szybkie zwycięstwo Głowackiego! Komentatorzy o rywalu Polaka: Śmiechu warte, co daje taka walka?

Krzysztof Głowacki (32-3, 19 KO) wraca na odpowiednie tory przed własną publicznością w Wałczu. Mimo wszystko nie tak były mistrz świata wyobrażał sobie dzisiejszą walkę. Głowacki sam wydawał się zaskoczony, bowiem przeciwnik nie próbował nawet odpowiadać ciosami. Ostatecznie walka zakończyła się już w czwartej odsłonie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis