MMA PLMarcin NajmanJacek Murański ostro o Najmanie: Ten idiota wysłał mi pozew!

Jacek Murański ostro o Najmanie: Ten idiota wysłał mi pozew!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem zdradził, że dostał pozew od Marcina Najmana. Była konfrontacje słowne, a teraz może dojść do starcia w sądzie. O pojedynku ”El Testosterona” z ”Muranem” mówi się już od dłuższego czasu. Trzeba przyznać, że zainteresowanie takim starciem jest duże ze względu na prawdziwy konflikt.

Najman

Prób doprowadzenia do tej walki było już parę. Czy w końcu zakończy się walką w klatce jeszcze w 2022 roku? Tego nie można wykluczyć! W grę wchodzi również potencjalne starcie ”El Testosterona” z Mateuszem Murańskim.

Jeszcze nie tak dawno Mateusz postanowił zareagować na kolejny wpis Marcina Najmana, który zapowiedział, że w czerwcu wraca do klatki.

@marcin.najman Tak samo dostałem ” szanse ” od Ciebie żenujący mitomanie Marcinku mistrzu WKU czyli dla tych nie doinformowanych ” Wojskowej Komisji Uzależnień ” jak @boxdel , i teraz będę (wulgarny ) robił loda w galerii w Częstochowie na twoich oczach , ty żałosna paskudna kreaturo człowieka , a dobrze wiesz że w klatce widzimy się niebawem , i to będzie kara której jeszcze nigdy nie doznałeś kiepie.

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź.

Mateuszku, w klatce ze mną mogłeś stanąć już na początku lutego, za swojego tatusia, który najzwyczajniej w świecie zrobił flagę Japonii. Jeżeli mówisz o miesiącu czerwiec, tak, stanę z tobą w klatce i cię zbije, bo rozumiem tatuś już z „walk” czyli w jego wypadku wpierdoli już się wyleczył. Jeżeli nie przystąpisz ponownie do walki ze mną teraz w czerwcu, już szansy na to nie dostaniecie. Ani ty ani twój tatuś.

Jacek Murański ostro o Najmanie!

Jacek Murański twierdzi, że dostał pozew od Marcina Najmana. Wszystko na to wskazuje, że obaj spotkają się w sądzie.

Z nowych rzeczy odnośnie Marcina Najmana to powiem Panu, że ten idiota wysłał mi pozew podczas, którego będzie udowadniał swoje ojcostwo. Pozew co do procesu podczas, którego będzie udowadniał swoje ojcostwo w podtekście jakoby pomówiłem go, że nie jest ojcem swojej córki. Już abstrahując od tego, że w oczywisty sposób naraża tą córkę i poprzez taki proces ewentualny, poprzez swoją działalność w internecie, gdzie tam wyzywa innych od cweli i ostatnia historia z Boxdelem – co jego córka nie ogląda internetu, albo jej koledzy czy koleżanki, nie widzą co tatuś wyprawia? Przecież widzą, nie oszukujmy się! Pikanterii w tej sprawie dodaje fakt, że Najman mający taki status takiego dyżurnego idioty internetu niewykluczone, że na tym procesie zorientowałby się, że jednym z wniosków dowodowych moich byłoby zarządzanie wykazania ojcostwa i wtedy byłby zoong. Być może, ja nie wiem, bo by idiota zorientował się, że wpadł we własne sidła.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

High League 3: Lukas TV ma do wyjaśnienia konflikt z Kossakowskim w Ergo Arenie! Co wy na to?

Łukasz Wdowiak i Kamil Kossakowski stoczą swoją drugą walkę w organizacji High League. Do ich starcia dojdzie czwartego czerwca w Ergo Arenie. Tu jest do wyjaśnienia pewna spina. Popularny ”Lukas TV” tuż po ostatniej walce nie ukrywał, że ma dużą niechęć do Kossakowskiego. Będą dymy na pierwszej konferencji? O wszystkim się przekonanym w najbliższą środę.

Jest nagranie zza kulis! Takie pieniądze dostali zawodnicy za uczestniczenie w Royal Division 1! Widzieliście?

To nie koniec nagrań zza kulis gali Royal Divsion 1. Tomasz Olejnik zrobił wszystko, aby doszła do skutku pierwsza edycja nowego freakowego projektu. Jak się okazuje był problem z pieniędzmi dla uczestników, którzy postanowili podjąć ryzyko i ”zawalczyć” w szalonych warunkach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis