MMA PLFAME MMAJacek Murański ostro ciśnie Szalonego Reportera i Tańculę: Ku*wa ku*wie łba nie urwie! [WIDEO]

Jacek Murański ostro ciśnie Szalonego Reportera i Tańculę: Ku*wa ku*wie łba nie urwie! [WIDEO]

Jacek Murański udzielił nam wywiadu po konferencji, w którym to ostro wypowiedział się o Szalonym Reporterze i Arkadiuszu Tańculi. Nie brakowało tam wielu określeń typu: “omawiacze, opluwacze, intryganci”.

Jacek Murański ostro ciśnie Szalonego Reportera i Tańculę: Ku*wa ku*wie łba nie urwie! [WIDEO]
Foto: MMAplTV/YouTube

”Muran” na jednym evencie ma stoczyć dwie walki jednego wieczoru. Najpierw zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą, a następnie poprosił o starcie z Szalonym Reporterem. Taka propozycja padła spontanicznie podczas konferencji. Organizacja FAME MMA dała zielone światło i całkiem możliwe, że zaproponowana przez Jacka Murańskiego wersja zdarzeń dojdzie do skutku.

Pomiędzy “Muranem” a Szalonym Reporterem było bardzo głośno podczas konferencji. Przekrzykiwali się i wyzywali. Nie brakowało także wtrąceń ze strony Mateusza Murańskiego i Arkadiusza Tańculi.

Jacek Murański ostro ciśnie Szalonego Reportera i Tańculę

W wywiadzie po walce Jacek Murański nie szczędził słów uderzających w swoich oponentów:

Coś tam próbował parodiować. Zachowywał się jak rozkrzyczany przedszkolak. Zero rzeczowej dyskusji. Brak mi słów. Oślizgły typ. Teraz rozumiem, czemu pokumali się z Tańculą. Po prostu: Ku*wa ku*wie łba nie urwie. To są pomawiacze, opluwacze, intryganci. Ten Reporter twierdzi, że prowadzą commentery. Jakie commentery? Kanał plotkarski, pomawiarski. Większość rzeczy, które publikują, muszą się z nich wycofywać Tańcula i Reporter – dwa oślizgłe brudne typy

Cały wywiad z Jackiem Murańskim po pierwszej konferencji FAME MMA 15 dostępny poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis