MMA PLBez kategoriiJacek Murański odpowiada: Najmanik coś tam bredził…

Jacek Murański odpowiada: Najmanik coś tam bredził…

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Jacka Murańskiego, który dalej liczy na pojedynek z Marcinem Najmanem. ”Muran” gwarantuje, że do starcia musi dojść w telewizji Polsat.

Niewykluczone, że Jacek Murański już niebawem zadebiutuje w Fight Exclusive Night. Murański gwarantuje, że jeśli nie będzie to ”El Testosteron” – w jego miejsce wejdzie osoba, z którą ma również coś ważnego do wyjaśnienia.

Tchórz Murański wyjaśniony! Miał wypuścić groźnego Alladyna, a skończyło się na wypuszczeniu kleksa w majtki. Dużo pytań o tego Cykora zadajecie. Dajcie spokój, szkoda czasu. U Jóźwiaka nawet 50 tys nie zarobi. @_mma_vip ten temat zamyka.

Murański o Najmanie: Nabiję mu guzów w oktagonie…

Jacek Murański postanowił w mediach społecznościowych odpowiedzieć na ostatnie słowa Marcina Najmana, który twierdzi, że ”Muran” jest tchórzem.

Jeszcze raz!!! Bo najmanik coś tam bredził o moim jakoby ” przerażeniu ” nim jako tym ” groźnym ” dziwolągiem. Otóż z nieukrywaną satysfakcją porozcinam to coś i nabiję mu guzów w oktagonie . Gdyż uważam go po 1 ) za frajerzynę . A po 2) za wyjątkowego szkodnika zarówno w szeroko rozumianym świecie sportu jak i w życiu publicznym. Szkodnika , którego duża część społeczeństwa uważa za A) wybitnego polskiego sportowca 😎 Za autorytet w dziedzinie moralnośc 😉 i o zgrozo autorytet w dziedzinie polityki , i w tej polityce również osobę tzw. wpływu i jej komentatora!!!!. Ja poprzez moją z nim konfrontację w oktagonie i poprzez upuszczenie mu krwi ,mogę obalić choć jeden z tzw MITÓW NAJMANA. Ale żeby moje działania , które traktuję jako swego rodzaju misję , były skuteczne, widowisko to MUSI dotrzeć do jak najszerszego grona naszych rodaków. A to gwarantuje tylko walka z transmisją w POLSAT czyli na gali FEN u Paweł Jóźwiak i Bartosz Szuba Transmisja na gali MMA-Vip skierowana do jedynie wybranych osób, które zakupią ppv u samego najmanika Marcin Najman , który jest prywatnie federacji VIP mma współwłaścicielem- nie gwarantuje odpowiednio szerokiego grona odbiorców. Także żeby dotkliwie obić najmanika w Cyfrowy Polsat jestem na TAK !!! I nie stawiam ŻADNYCH WARUNKÓW ( !!!) finansowych federacji FEN i Pawłowi Jóźwiakowi . Tu nie chodzi jedynie o kasę- gdyby tak było to wziąłbym od niego te 100 tysi, które ( faktycznie ) przywiózł i gotowy był mi w środę przekazać podczas spotkania wspólnik najmanika- Dariusz . Wiadomo kasa jest kasa i 100 tysi na ulicy nie leży ( no w każdy razie nie często) ale….pieniądze w tym przypadku to nie wszystko…

Zobacz także:

FAME MMA: Norman Parke gotowy na rewanż z Don Kasjo! Tym razem w formule… MMA! Kasjo się zgodzi?

Norman Parke (28-7-1) jest gotowy na rewanż z Kasjuszem Życińskim, lecz jest jedno ”ale”. Były zawodnik UFC chciałby, aby tym razem ich starcie odbyło się na zasadach mieszanych sztuk walki.

Kto będzie następnym rywalem Pudziana w KSW? Kawulski: Bardzo bym chciał, żeby do tej walki doszło!

Wszyscy zastanawiają się kto będzie teraz przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego (15-7). 44-latek aktualnie może pochwalić się passą trzech zwycięstw z rzędu. W tej sprawie głos zabrał Maciej Kawulski.