MMA PLFAME MMAJacek Murański odpowiada na wywiad brata: To nie jest mój brat, mój ojciec się go wyrzekł! [WIDEO]

Jacek Murański odpowiada na wywiad brata: To nie jest mój brat, mój ojciec się go wyrzekł! [WIDEO]

Na kanale ”Antyfakty” pojawił się materiał z bratem Jacka Murańskiego! Było to naprawdę duże zaskoczenie, które wzbudził duże zainteresowanie wśród fanów freak fightów. Były tam, bowiem poruszane sprawy rodzinne. Tym samym postanowiliśmy skontaktować się z ”Muranem”, który odpowiedział na słowa Marka Murańskiego.

Murański

Przypomnijmy, że Jacek już w najbliższą sobotę na gali FAME MMA 16 stoczy trzeci pojedynek. Murański w tak zwanym co-main evencie zmierzy się z Robertem Pasutem.

”Muran” podczas FAME MMA 15 stoczył swój drugi pojedynek w rzymskiej klatce. Był to wyczekiwany rewanż z Arkadiuszem Tańculą. ”Aroy” wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów po pełnych 5-rundach. Murański ponownie pokazał, że ma charakter i twardą szczękę, ale jego ciosy na Tańculi nie robiły większego wrażenia.

Jacek Murański odpowiada!

Mamy odpowiedź! Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem obszernie odpowiada na wczoraj opublikowany wywiad z jego bratem – Markiem.

Sami zobaczcie:

Ponadto Jacek Murański postanowił opublikować dokumenty:

Zobacz także:

Słaba sprzedaż PPV walki Jake Paul vs Anderson Silva? Youtuber podał liczbę

Wygląda na to, że słaba sprzedaż PPV na walkę bokserską, w której zmierzyli się Jake Paul i Anderson Silva to fakt. Starcie to odbyło się w miniony weekend w Glendale w stanie Arizona.

Ferrari przesadził? Amadeusz mówi o walce freakowej: To jest połączenie jak Makhachev-Oliveira!

Amadeusz Roślik już w sobotę stoczy kolejny pojedynek. Popularny ”Ferrari” wystąpi na gali FAME MMA 16 w Gliwicach, gdzie zmierzy się z Mariuszem ”Hejterem” Słońskim. Amadeusze jest zdecydowanym faworytem bukmacherów. Trzeba przyznać, że jest to mocne tempo Roślika, bowiem jeszcze nie tak dawno wystąpił na gali High League 4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis