MMA PLFAME MMAJacek Murański o walce żony w MMA: Tam jest moc, dzika moc!

Jacek Murański o walce żony w MMA: Tam jest moc, dzika moc!

Jacek Murański w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco został zapytany o potencjalny debiut żony. O walce Joanny Godlewskiej-Murańskiej mówi się już od jakiegoś czasu. Niewykluczone, że pierwsza walka już w 2022 roku.

Murański

Tu był do rozwiązania prawdziwy duży konflikt. Tańcula dominował od początku do końca. Już po pierwszej odsłonie Murański był mocno poobijany. Trzeba jednak przyznać, że ”Muran” pokazał charakter i stalową szczękę. Ostatecznie w czwartej odsłonie Jacek został zdyskwalifikowany. Było to spowodowane trzymaniem się za siatkę oraz… ugryzieniem przeciwnika.

Murański o walce żony: Coś jest na rzeczy!

To może naprawdę się wydarzyć! Jacek Murański zdradził, że jest coś na rzeczy w kontekście walki jego żony Joanny Godlewskiej-Murańskiej.

(Śmiech) Coś jest na rzeczy. No właśnie po to jutrzejsze spotkanie z władzami FAME MMA, żeby właśnie doprecyzować co będzie się działo w 2021 roku, ale coś jest na rzeczy (…)

Padło też pytanie czy boi się o żonę.

Ja się jej boje. Tam jest moc, dzika moc.     

Zobacz także:

Walka Khalidov-Soldić jedną z najlepszych poza UFC i Bellatorem? Tak twierdzi ceniony dziennikarz!

Sobotnia walka wieczoru KSW 65, czyli starcie Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem elektryzuje całą Polskę. Nie tylko w Europie pojedynek na szczycie kategorii średniej wzbudza tyle emocji. Bardzo zainteresowany walką Mameda z “Robocopem” wydaje się być… najważniejsza z postaci związanych z MMA, Ariel Helwani.

Murański chce Majewskiego: Ja się dopiero rozkręcam, ciekawe jakbym ja go tak poklepał! Zaskoczeni?

Jacek Murański ma upatrzonego rywala? ”Muran” w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco zdradził, że chętnie zmierzy się z nowym nabytkiem FAME MMA. Mowa o Danielu Majewskim, który za kulisami ostatniej gali miał spięcie z Sylwestrem Wardęgą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis