MMA PLMMA-VIPJacek Murański o walce ze Słowikiem: Byle nie u Marcina Najmana!

Jacek Murański o walce ze Słowikiem: Byle nie u Marcina Najmana!

To było zaskakujące pytanie nawet dla samego Jacka Murańskiego. ”Muran” w rozmowie z fightsport.pl został zapytany o potencjalny pojedynek z… Andrzejem ”Słowikiem” Zielińskim. Murański zapewnia, że taka walka na pewno nie mogłaby mieć miejsca na gali Marcina Najmana.

Murański

W ostatnich tygodniach na Marcina Najmana spadła ogromna krytyka. Było to związane z kontrowersyjnym ogłoszeniem na pierwszej konferencji MMA VIP 4. Ogłoszono, że bossem freakowej organizacji jest Andrzej ”Słowik” Zieliński.

Murański o walce ze Słowikiem!

Jacek Murański kontra Andrzej Zieliński? Takie pytanie został zadane ”Muranowi” po wczorajszej specjalnej konferencji FAME MMA.

Tak trochę teraz abstrakcyjna… No na pewno jest znany, trochę mnie pan zaskoczył. W kategoriach abstrakcyjnych chyba tutaj rozmawiamy, bo facet ma chyba powyżej 60-lat. Może tak przecinając wszystkie dywagacje na pewno nie u Marcina Najmana.

Jacek Murański w 2022 roku stoczy najprawdopodobniej dwie walki. Mateusz zaś niewykluczone, że następny pojedynek stoczy już na Prime Show MMA.

Zobacz także:

Konrad Karwat z Strong Ekipy starł się z Super Mario przed High League 2! Padły mocne słowa! Oglądaliście?

Konrad Karwat już piątego lutego zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Były strongman podczas High League 2 w Tauron Arenie zmierzy się z ”Super Mario”. Przygotowaliśmy kolejną tak zwaną konfrontację, gdzie nie brakowało mocnych słów!

Krzysztof Rozpara wspiera Stanowskiego w konflikcie z Najmanem: Pewnych postaci nie należy włączać w promowanie gali! Co wy na to?

Jeden z właścicieli organizacji FAME MMA Krzysztof Rozpara wspiera Krzysztofa Stanowskiego w jego medialnym konflikcie z Marcinem Najmanem, którego podstawą jest angaż przez MMA VIP byłego gangstera i lidera mafii pruszkowskiej – Andrzeja Z. ps. “Słowik”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis