MMA PLMMA AttackJacek Murański o walce syna z Vaso na gali MMA ATTACK 4: To była Mateusza decyzja!

Jacek Murański o walce syna z Vaso na gali MMA ATTACK 4: To była Mateusza decyzja!

Jacek Murański nie był fanem walki Mateusza z Vaso Bakoceviciem? ”Muran” wypowiedział się o sobotniej walce syna na gali MMA ATTACK 4 w Będzinie. Mateusz szybko wraca do klatki.

Murański

Murański chciałby spróbować się z typowo sportowym zawodnikiem. Będzie miał taką szansę już w sobotę, a jego przeciwnikiem będzie Vaso Bakocević. Czarnogórzec po ostatniej walce zakończył karierę, ale zapowiedział, że chętnie będzie toczył freak fighty. Tak będzie w przypadku startu na MMA ATTACK 4. Vaso będzie zdecydowanym faworytem tego starcia.

8️⃣ Muran 🇵🇱 🆚 🇲🇪 PSYCHOPATHVaso Bakočević – będzie rywalem Młodego Murana podczas MMA ATTACK 4 – #REAKTYWACJAJego…

Posted by MMA ATTACK on Thursday, September 15, 2022

Jacek Murański komentuje!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował nadchodząca walkę syna na gali MMA ATTACK 4.

To była Mateusza decyzja i Mateusz będzie zbierał, albo plony, albo plewy. Mam nadzieje, że plony. Nie ja o tym decydowałem, ale gdybym ja miał decydować, to bym mu walkę z gościem, który bił się w Bellatorze na tych samych galach co Fedor Emelianenko – z gościem, który ma ponad 60 zawodowych pojedynków stoczonych. Przypominam, to nie jest Kasjusz, który się bił owszem miał kilkadziesiąt pojedynków, ale w boksie amatorskim. A tu mamy gościa, który się bił dla największych federacji na świecie. No ogromne ryzyko, no cóż zobaczymy już za tydzień.

Cała rozmowa poniżej:

W walce wieczoru zobaczymy starcie w wadze królewskiej. Były zawodnik UFC – Adam Wieczorek skrzyżuje rękawice z Oli Thompsonem. Tak się prezentuje cała karta walk:

#KARTAWALK I 𝐅𝐈𝐆𝐇𝐓 𝐂𝐀𝐑𝐃Czas odsłonić wszystkie karty. Czas zmienić słowa w czyny❗️⚫ 𝐌𝐀𝐈𝐍 𝐄𝐕𝐄𝐍𝐓 (do 120 kg):9⃣ Adam "…

Posted by MMA ATTACK on Monday, September 19, 2022

Zobacz także:

FAME MMA 15: Co się stało! Jacek Murański zapowiada ogłoszenie po rewanżu z Tańculą! Widzieliście?

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem został zapytany o rewanżowy pojedynek z Arkadiuszem Tańculą. Padło pytanie o wnioski po drugiej przegranej… ”Muran” zaskoczył, bowiem stwierdził, że przy tym pojedynku kryje się pewna tajemnica, która zostanie ogłoszona przez organizacje FAME MMA.

Denis Załęcki reaguje na słowa Alberta Sosnowskiego! Mocny komentarz w jego stylu! Co wy na to?

Niedawno pisaliśmy, że doświadczony i uznany pięściarz Albert Sosnowski (49-9-2, 29 KO) na Facebooku Super Express Sport skomentował wywiad Denisa Załęckiego. Teraz doczekaliśmy się odpowiedzi “Bad Boy’a”, która jednoznacznie zwraca się do boksera.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis