MMA PLFAME MMAJacek Murański o Stonodze: Dy*a ludzi na kasę, wpłacają temu oszustowi pieniądze!

Jacek Murański o Stonodze: Dy*a ludzi na kasę, wpłacają temu oszustowi pieniądze!

Jacek Murański podczas drugiej konferencji FAME MMA 15 został zapytany o ostatni filmik w sieci, gdzie na jego temat wypowiedział się Zbigniew Stonoga. ”Muran” postanowił mocno odpowiedzieć!

Murański

Czy Jacek Murański w piątek stoczy pojedynek na 15 edycji w Łodzi? Wszystko zależy od tego czy ”Aroy” będzie w stanie wyjść do drugiej walki z Jackiem w rzymskiej klatce. Na konferencji dowiedzieliśmy się, że ”Muran” nie skrzyżuje rękawic z ”Szalonym Reporterem”.

Oto słowa Stonogi na temat Jacka Murańskiego.

Jakiś tam pan Murański? Ja nawet nie wiem, kto to jest. Ale bardzo proszę widzowie o przekazanie panu Murańskiemu, żeby koncertowo, najlepiej na Facebooku i YouTubie pocałował mnie w dupę po prostu.

Murański odpowiada!

Jacek Murański na drugiej konferencji FAME MMA 15 wypowiedział się o Zbigniewie Stonodze.

No trafiło widziałem. To jest rezerwowy Szalony Reporter czyli ten szczur Tomasz Matusiak, to jest taki rezerwowy w mediach społecznościowych, bo może nie wszystko wiecie… To jest gość rezerwowy za Stonogę. Ma swoją rolę do odegrania w Polsce. Stonoga też ma swoją rolę do odegrania. Ja mówię o faktach, dlatego przerywasz. Ja nawet wiem, dlaczego się tak irytujesz (mówi do Szalonego Reportera), bo w rzeczywisty sposób nie rozśmieszasz. Chciałbym teraz sprostować nie reagowało na to zawołanie Tańculi i tego szczura 10%, było paru klakierów porostawianych po sali, sprytna zagrywka. Ja wiem czemu mi przerywasz, bo jak ja chce Cię obnażyć, twoją rolę, to się irytujesz (…) Apropo Stonogi skończę. Stonoga.. Co ich łączy z Szalonym Reporterem? Obaj organizują lipne licytacje. Stonoga dyma ludzi na kasę naiwniaków, oczywiście ludzie robią to z dobrego serca Ci ludzie działają i wpłacają temu oszustowi te pieniądze. Co robi Szalony Reporter? Szalony jak tam licytacja na dom odbudowę na Ukrainie? Rozliczyłeś się już?!  

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Będzie walka Wrzosek-Szeliga? ”Szeli” pojawił się przy mikrofonie: Bez parteru!

Niewykluczone, że dojdzie do takiego starcia! Marcin Wrzosek zdradził, że chętnie po najbliższej walce zmierzy się z Piotrem Szeligą. Freak fighter pojawił się przy mikrofonie i zaznaczył, że jest chętny, lecz byłaby to walka… bez parteru!

Youtuber wyśmiał Kamaru Usmana! Krytykuje też walkę Rockhold-Costa! Co wy na to?

Jake Paul nie odpuszcza! Popularny youtuber na twitterze wyśmiał Kamaru Usmana (20-2), który w sobotę stracił tytuł wagi półśredniej w UFC. Ponadto Amerykanin skrytykował walkę pomiędzy Lukiem Rockholdem, a Paulo Costą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis