MMA PLMurańskiJacek Murański o Sararze: Ten Ferrero mocno rży! Mam nadzieje, że z głupoty Popka!

Jacek Murański o Sararze: Ten Ferrero mocno rży! Mam nadzieje, że z głupoty Popka!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatnie mocne słowa Popka Monstera, który odpowiadał na pytania widzów na kanale Tomasza Sarary. ”Muran” był zły, kiedy zobaczył reakcje uznanego kick-boxera po słowach ”Króla Albanii”.

Sarara

Podczas FAME MMA 12 w Ergo Arenie doszło do pierwszej walki Murańskiego. Jacek zastąpił kontuzjowanego syna i w extra fightcie zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Co ciekawe była to walka w rzymskiej klatce, gdzie również dozwolone były uderzenia łokciem. Ostatecznie w czwartej rundzie Murański po kolejnym faulu został zdyskwalifikowany.

O szalonej walce Murański-Tańcula pisały największe portale o sportach walki na całym świecie.

Tomasz zadebiutował w MMA podczas gali KSW 62. Sarara ostatecznie zmierzył się z Filipem Bradariciem (5-4). Krakowianin pokazał wielkie serducho. Już po pierwszej rundzie wielu kibiców obawiało się, że lekarz przerwie walkę (ze względu na obrażenia). Tomasz przetrwał bardzo ciężkie chwile, aby w trzeciej rundzie pokonać przed czasem morderczo zmęczonego już Chorwata.

Jacek Murański: Popkowi się jak zwykle popi**doliło w głowie!

Jacek Murański postanowił odnieść się do ostatnich słów Popka Monstera, który na kanale Tomasza Sarary odpowiadał na pytania widzów.

Niech oni zrobią coś dla Polski i popełnią samobójstwo ku**a, skacząc z mostu razem ze swoją mamą ku*wa.

Wygląda na to, że Jacek Murański jest mocno zirytowany reakcją Tomasza Sarary na wspomniane słowa Popka.

Tak, tak. Właśnie widziałem to i się zastanawiam czy ten Ferrero, bo on tak rży po tym co powiedział Popek o tym żeby – matka moja, chodziło tu o matkę Mateusza. Popkowi się jak zwykle popi**doliło w głowie, ale w każdym razie życzył śmierci mojej żonie poprzez skok z mostu. Ten właśnie prowadzący z nim wywiad ten Ferrero mocno rży. To ja bym się za pańskim pośrednictwem zapytał czy on rży z głupoty Popka czy rży, bo tak go rozśmieszyła wypowiedź Popka. Bo są tu dwa wyjścia. Mam nadzieje, że on rży z głupoty Popka, bo to w jakimś sensie byłoby usprawiedliwione (…) Ja mam tylko nadzieje, że on tylko rży z głupoty Popka, a nie z tego co usłyszał (…) Ja sobie tutaj trochę ironizuję Ferrero – oczywiście wiem kim jest Pan Sarara i znam jego sportowe dokonania. Tym bardziej przykro nam się zrobiło, kiedy zobaczyliśmy jego reakcję.

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Organizacja High League prezentuje dzień z Denisem Załęckim przed walką z Don Diego! Widzieliście?

Specjalny materiał pojawił się na kanale High League przed nadchodzącym wydarzeniem. Trzecia edycja odbędzie się już czwartego czerwca w Ergo Arenie. Denis Załęcki stoczy swój drugi pojedynek w freakowej organizacji. Podczas najbliższej gali czeka go wyjaśnienie mocnej spiny z Mateuszem Kubiszynem. Starcie z ”Don Diego” zostało zakontraktowane w formule MMA.

KSW przedstawia drogę Pudziana w MMA. Pamiętacie wszystkie wątki?

Historia Mariusza Pudzianowskiego w świecie MMA jest pełna tryumfów, ale też trudnych momentów. Ostatecznie jest jednak opowieścią o determinacji i wytrwałości w dążeniu celu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis