MMA PLMurańskiJacek Murański o kolejnych walkach: Mam parę dzi*ek do ogolenia! Na początku listy jest… [WIDEO]

Jacek Murański o kolejnych walkach: Mam parę dzi*ek do ogolenia! Na początku listy jest… [WIDEO]

Postanowiliśmy pojawić się w Corpus Gymie, gdzie porozmawialiśmy z Jackiem Murańskim. ”Muran” pod okiem Roberta Maruszaka przygotowuje się do drugiego pojedynku w mieszanych sztukach walki. Niewykluczone, że najbliższe starcie Jacka będzie jeszcze bardziej szalone niż ostatnia klatka rzymska z Arkadiuszem Tańculą. 

Murański

Już niebawem na naszym kanale pojawi się trening z Jackiem Murańskim, który jest w coraz lepszej formie przed drugim występem.

Podczas FAME MMA 12 w Ergo Arenie doszło do pierwszej walki Murańskiego. Jacek zastąpił kontuzjowanego syna i w extra fightcie zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Co ciekawe była to walka w rzymskiej klatce, gdzie również dozwolone były uderzenia łokciem. Ostatecznie w czwartej rundzie Murański po kolejnym faulu został zdyskwalifikowany.

Murański gotowy na następną walkę!

Jacek Murański gwarantuje i zapowiada, że jest gotowy na następne starcie. ”Muran” nie może doczekać się rewanżu z Arkadiuszem Tańculą, bo jak zapewnia tym razem zaskoczy wszystkich. Lista potencjalnych rywali jest naprawdę długa – o czym rozmawialiśmy przed kamerą.

Jacek Murański odpowiadał na pytania o Marcinie Najmanie, mocnym konflikcie z Popkiem Monsterem czy chociażby komentował ostatnią przegraną Dominika Zadory.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Jest komentarz policji po awanturze na High League 3! Niewykluczone są kolejne zatrzymania! Widzieliście?

Pojawił się komentarz policji po awanturze, która miała miejsce na sobotniej gali High League 3 w Ergo Arenie. Sytuacja była na tyle poważna, że walka Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem została przełożona. Odbędzie się w innym terminie. Malik Montana zapewnił, że fani/kibice, którzy wykupili PPV zobaczą ją za darmo.

Dawid Załęcki już na treningu po High League 3: Gdyby Alan zakwestionował wynik… [WIDEO] Co wy na to?

W sobotę na gali High League 3 doszło do wyczekiwanego debiutu Dawida Załęckiego. 45-latek w formule K-1 w małych rękawicach zmierzył się z Alanem Kwiecińskim. Pojedynek zakończył się efektownym zwycięstwem Załęckiego, który… wrócił już do treningów!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis