MMA PLFAME MMAJacek Murański mocno do Wardęgi: Ty hipokryto skończony! Przykładasz rękę do demoralizacji! [WIDEO]

Jacek Murański mocno do Wardęgi: Ty hipokryto skończony! Przykładasz rękę do demoralizacji! [WIDEO]

Było naprawdę ostro podczas dzisiejszego cage’a na kanale FAME MMA! W pewnym momencie na linii pojawił się Jacek Murański. ”Muran” wszedł w bardzo mocną dyskusję z Sylwestrem Wardęgą. Jacek nazwał popularnego youtubera hipokrytą i zarzucił mu, że przykłada rękę do demoralizacji.

Murański

Podczas FAME MMA 12 w Ergo Arenie doszło do pierwszej walki Murańskiego. Jacek zastąpił kontuzjowanego syna i w extra fightcie zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Co ciekawe była to walka w rzymskiej klatce, gdzie również dozwolone były uderzenia łokciem. Ostatecznie w czwartej rundzie Murański po kolejnym faulu został zdyskwalifikowany.

O starciu Tańcula-Murański pisały największe portale sportów walki na całym świecie. Warto zaznaczyć, że Murańscy kontra Tańcula, to jeden z największych konfliktów w historii freak fightów w Polsce.

Mocna wymiana zdań!

Jacek Murański pojawił się na linii podczas dzisiejszego cage’a. Wydaje się, że jego relacje z Sylwestrem Wardęgą uległy mocnej zmianie. Tym razem zwracał się do niego już ”Panie Wardęga!”. W pewnym momencie ”Muran” postanowił nazwać popularnego youtubera hipokrytą. O co dokładnie chodził zobaczycie w materiale poniżej.

Zobacz także:

Phil De Fries wystąpi na KSW 74! Znamy rywala na kolejną walkę w obronie pasa wagi ciężkiej! Widzieliście?

Mistrz wagi ciężkiej Federacji KSW – Phil De Fries wystąpi na gali KSW 74! W amerykańskich mediach podano także szczegóły jego kolejnej obrony mistrzowskiego pasa w postaci przeciwnika.

Pierwszy pogromca Tomasza Adamka chce walczyć z Jakem Paulem! Wróci z emerytury?

Blisko trzy lata jest już na bokserskiej emeryturze. Teraz nagle się uaktywnia i wyraża chęć walki z Jakem Paulem. Mowa o pierwszym pogromcy Tomasza Adamka Chadzie Dawsonie. Co ciekawe Amerykanin w przeszłości pomagał youtuberowi w przygotowaniach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis