MMA PLNajnowszePrime MMAMurański kontra Zadora?! Ta walka może odbyć się na PRIME SHOW MMA 9!

Murański kontra Zadora?! Ta walka może odbyć się na PRIME SHOW MMA 9!

Jacek Murański miał walczyć z Dominikiem Zadorą – przynajmniej tak twierdzi Murański.

Murański kontra Zadora
Foto: Jakub Gruca/Fokusmedia, Karol Makurat/Reporter / - Tomasz Blaszczyk / PressFocus

Przed chwilą ogłoszono, że Jacek Murański na PRIME SHOW MMA 9 zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem. Sęk w tym, że Murański – jak uważa – pierwotnie miał skrzyżować rękawice z Dominikiem Zadorą. Niemniej jednak coś stanęło na przeszkodzie, dlatego w miejsce Dominika wskoczył Jóźwiak.

Sam Murański nie ukrywa natomiast, że nie jest to zestawienie, którego oczekiwał – podobne zdanie mają widzowie, wszakże oni również liczyli na starcie z Zadorą, co pokazała ankieta przeprowadzona na kanale YouTube PRIME SHOW MMA.

W związku z dużym zainteresowaniem takim starciem organizacja spróbuje doprowadzić do pojedynku „Murana” z Zadorą jeszcze na PRIME SHOW MMA 9. Paweł Jóźwiak – czyli obecny rywal Jacka – stwierdził nawet, że jeżeli uda się zorganizować walkę Murański vs. Zadora, to on może ustąpić miejsca Dominikowi.

ZOBACZ TAKŻE: Nate Diaz pokonał Jorge Masvidala! Decyzja sędziów była niejednoznaczna [WIDEO]

Oczywiście może skończyć się na tym, iż 3 sierpnia finalnie zobaczymy trylogię „Murana” z Jóźwiakiem – jeśli negocjacje z Zadorą skończą się fiaskiem. Sytuacja jest rozwojowa. Będziemy Was informować na bieżąco.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis