MMA PLMarcin NajmanJacek Murański komentuje zestawienie Najmana z Rychem Szczeną na MMA VIP 3! [WIDEO]

Jacek Murański komentuje zestawienie Najmana z Rychem Szczeną na MMA VIP 3! [WIDEO]

Wczoraj organizacja Elite Fighters ogłosiła, że w walce wieczoru drugiej edycji zobaczymy wyczekiwany debiut Jacka Murańskiego. Już niebawem mamy poznać rywala. Co ciekawe będzie to zawodnik, który walczył w organizacji KSW. Teraz postanowiliśmy skontaktować się z Murańskim, który skomentował nadchodzącą walkę Marcina Najmana.

Murański

”El Testosteron” już oficjalnie po raz kolejny wraca z emerytury. Najman dwudziestego dziewiątego października wystąpi na gali MMA VIP 3. Były pięściarz skrzyżuje rękawice z Ryszardem ”Szczeną” Dąbrowskim. Trzeba przyznać, że jest to kontrowersyjne zestawienie.

Murański komentuje!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował nadchodzącą walkę Marcina Najmana. ”Muran” zapewnia, że ”El Testosteron” organizuje takie starcie, aby poprawić swój rekord.

Co tu komentować? W kategorii lekko pół śmiesznej. Będzie walka, no Marcin sobie odbije rekord. Ciężko się do tego nawet odnosić. Dla Marcina Najmana to ma sens (…) Facet, który się mieni mistrzem zawodowej federacji, drugi pas który gdzieś mu się tam pałętał (Salety) czyli chełpił się dwoma. No to chyba jest coś takiego jak zajumania pasa Salecie, bo ja inaczej tego nie mogę skomentować. Ciężko dobrać właściwe słowa, żeby to skomentować. Się biją, Najman będzie miał lepszy rekord.  

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Skusi się? Artur Szpilka: Bokser vs. Bokser w MMA!

Nadal nie wiadomo, co dalej z karierą Artura Szpilki. Były pretendent do tytuł mistrza świata organizacji WBC nie zamyka sobie furtki na powrót do ringu, jednak również jest otwarty… na swój debiut w MMA!

Polski Ken o walce z kobietą na MMA VIP 3: Uważam, że mamy równe szanse! A co wy sądzicie?

Michał Przybyłowicz już dwudziestego dziewiątego października zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Polski Ken” wystąpi na MMA VIP 3, gdzie zmierzy się z kobietą. Przybyłowicz zapewnia, że nie ma z tym problemu, ponieważ jego zdaniem szanse są wyrównane.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis