Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLHighleagueJacek Murański kolejnym uczestnikiem High League Grand Prix. Czy dojdzie do starcia z Najmanem?

Jacek Murański kolejnym uczestnikiem High League Grand Prix. Czy dojdzie do starcia z Najmanem?

Jacek Murański został kolejnym uczestnikiem High League Grand Prix. Czy los sprawi, że jednak dojdzie do jego pojedynku z Marcinem Najmanem?

Jacek Murański High League Grand Prix
Foto: High League

Popularny “Muran” został już piątym uczestnikiem turnieju High League Grand Prix. Pierwszy jego etap odbędzie się już podczas

“HIGH League Grand Prix: MURAN 🚨

Jacek Murański wystąpi w turnieju HIGH League Grand Prix 😳 Nadszedł czas na wielki powrót do klatki 🌪️

W turnieju jest już największy rywal Murana, Marcin Najman. Czy w Grand Prix dojdzie do starcia El Testosteron vs Muran? O tym zadecyduje los 😈

Pierwszy etap HIGH League Grand Prix już 17 czerwca w TAURON Arenie Kraków na HIGH League 7 🔥”

HIGH League Grand Prix: MURAN 🚨Jacek Murański wystąpi w turnieju HIGH League Grand Prix 😳 Nadszedł czas na wielki…

Posted by HIGH League on Friday, May 5, 2023

Jako pierwszego uczestnika turnieju ogłoszono jakiś czas temu Marcina Najmana. Przypomnijmy, że Murański miał zmierzyć się z “El Testosteronem” podczas marcowej gali High League 6. Ostatecznie “Muran” wycofał się z pojedynku po rodzinnej tragedii – śmierci swojego syna Mateusza.

Oprócz “Ojca Chrzestnego polskich freak fightów” w turnieju udział wezmą również:

  • Jakub “Japczan” Piotrowicz – Znany m.in. z platformy Twitch streamer. Dotychczas stoczył dwie walki. Na pierwszej gali High League pokonał “Bonusa BGC. W zeszłym roku przegrał zaś z Robertem Pasutem na FAME MMA 133.
  • Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak – zdobył popularność na platformie TikTok. Niedawno zaliczył udany debiut w MMA pokonując Michała Cichego.
  • Mariusz “Super Mario” Sobczak – trener personalny, który wskazówkami na temat sportu i diety dzieli się głównie na Instagramie. Miał zawalczyć na gali High League 2, ale jego pojedynek z Konradem Karwatem nie doszedł do skutku.

Gala High League 7 odbędzie się już 17 czerwca w Tauron Arenie w Krakowie. Oprócz pojedynków turniejów na tej gali zobaczymy też starcia Kubańczyka z Alberta czy Kuby Nowaczkiewicza z Josefem Bratanem. Wydarzenie transmitowane będzie w systemie PPV.

Zobacz także:

Andrzej Grzebyk przed walką wieczoru KSW 82: Zgotuję mu piekło

13 maja – to data nadchodzącej wielkimi krokami gali KSW 82. W walce wieczoru tego wydarzenia zobaczymy byłego podwójnego mistrza FEN, a jego rywalem będzie brutalny i zaprawiony w bojach przeciwnik. Andrzej Grzebyk przed walką z Brianem Hooiem nastawia się na widowiskową potyczkę.

Strzelanina w domu Jorge Masvidala! Jedna osoba ranna!

Bardzo niepokojące wiadomości dotarły do nas ze Stanów Zjednoczonych, a dokładnie z Miami. W domu Jorge Masvidala miała miejsce strzelanina! Jest jedna osoba ranna!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis